Nilüfer Müzik Festivali başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Nilüfer Müzik Festivali başlıyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Bu yıl ikinci kez düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali, 2-3-4 Eylül arasında Bursa’daki Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek.

Festivalin bu yılki konukları arasında Ceylan Ertem, Duman, Mashrou’ Leila, Baba Zula & Seyyal Taner, Palmiyeler, Gaye Su Akyol, Kabus Kerim, Athena, Oscar and The Wolf, The Ringo Jets ve nice isim bulunuyor.

Birçok festival ve konserin iptal olduğu yılın son açık hava festivallerinden Nilüfer Müzik Festivali, ilgi çekici programı ve festivalcilere sunduğu harika atmosferle, müzikseverlere keyifli bir hafta sonu vaat ediyor. Festival alanına hem şehirden hem de şehir dışından çeşitli noktalardan servislerle de ulaşılabiliyor. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bu yıl ikinci kez düzenlenen Nilüfer Müzik Festivali, 2-3-4 Eylül arasında Bursa’daki Balat Atatürk Ormanı’nda gerçekleşecek.
Etiketler » Bursa Grup Uçak Bileti   » Bursa Toplu Uçak Bileti   » Bursa Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Nilüfer Müzik Festivali başlıyor


Haberler