Zeytinli Rock Festivali'nde 4'üncü gün coşkusu - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Zeytinli Rock Festivali'nde 4'üncü gün coşkusu

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

 TÜRKİYE'NİN en büyük müzik festivallerinden Zeytinli Rock Festivali'nin dördüncü gününde müzikseverler unutulmaz bir gece yaşadı.


Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı Zeytinli beldesinde düzenlenen Zeytinli Rock Festivali'nin dördüncü gününde Türk rock müziğin önemli isimlerinden Şebnem Ferah, Mor ve Ötesi, Model, Umut Kuzey, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Marsis ve Piiz sahne aldı.

Şebnem Ferah konser sırasında Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz, Mor ve Ötesi'nin solisti Harun Tekin, Model'in solisti Fatma Turgut'u sahneye davet ederken, birlikte şarkı söylediler.

Bugün sona erecek festivalde Pentagram, Hayko Cepkin, Kurban, Metin Türkcan, Blacktooth ve Serkan Ferhat sahne alacak.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

TÜRKİYE'NİN en büyük müzik festivallerinden Zeytinli Rock Festivali'nin dördüncü gününde müzikseverler unutulmaz bir gece yaşadı.
Etiketler » Balıkesir Grup Uçak Bileti   » Balıkesir Toplu Uçak Bileti   » Balıkesir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Zeytinli Rock Festivali'nde 4'üncü gün coşkusu


Haberler