Avente Festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Avente Festivali başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Portekiz Komünist Partisi’nin bu yıl 40. kez düzenlenen geleneksel festivali Avante, Parti Genel Sekreteri Jeronimo de Sousa’nın dün yaptığı açılış konuşması ile başladı.

De Sousa, parti üye ve dostlarının katkılarıyla satın alınarak festival alanına bu yıl dahil edilen Quinta do Cabo’da yaptığı konuşmada, 2015’teki seçimlerde o zamanki hükümeti oluşturan iki sağcı partinin ciddi oy kaybı yaşayarak hükümeti kuramamalarının önemine vurgu yaptıktan sonra, Portekiz Komünist Partisi ve Sol Blok’un dışarıdan desteğiyle kurulan yeni Sosyalist Parti hükümetinin bir sene içerisinde gerçekleştirdiği icraatlara değindi.

Üç gün sürecek olan ve yüz binin üzerinde katılımcının beklendiği, müzikten tiyatroya, edebiyattan spora ve sinemaya kadar pek çok alanda etkinliğin düzenleneceği festival ülkenin siyasi ve kültürel hayatında önemli bir yer tutmaya devam ediyor.

Geniş bir uluslararası delegasyonun da katıldığı festivalde Türkiye’yi temsil eden Komünist Parti’nin (KP) açtığı stant Türkiye’de son bir yıl içerisinde gerçekleşen gelişmelere de bağlı olarak yoğun bir ilgi görüyor.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Portekiz Komünist Partisi tarafından düzenlenen Avante festivali dün başladı.
Etiketler » Portekiz Grup Uçak Bileti Al   » Portekiz Grup Uçak Rezervasyonu   » Portekiz Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Avente Festivali başladı


Haberler