Nilüfer Festivalinde 1 günde 13 performans - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Nilüfer Festivalinde 1 günde 13 performans

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Bursa’nın merkez Nilüfer Belediyesi’nin düzenlediği Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde 13 performans gerçekleştirildi. Sevilen rock grubu Duman, yaklaşık 3 saat süren konserinde izleyenleriyle buluşurken, aynı günde sahne alan Kultur Shock, Kalben, Babazula, Can Gox da katılımcılara müzik dinleme keyfi yaşattı.

Balat Atatürk Ormanı’nda on binlerce kişinin katılımıyla gerçekleşen Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde Türkiye’den ve yurtdışından birbirinden değerli sanatçı ve gruplar sahne aldı. Toplam 13 performansın gerçekleştiği festivalin ikinci gününde katılımcılar farklı müzikleri dinleme fırsatı yakaladı. İkinci gün konserleri Palmiyeler ile başladı, ardından büyük hayran kitlelerine sahip Flört, Sena Şener, Kalben ve Yok Öyle Kararlı Şeyler ile devam etti.

Radiohead’in Karma Police şarkısına kazandırdığı yeni yorumuyla Türkiye’de tanınırlığı artan Shefita festivalin renkli isimlerinden biriydi. Sahneye bastonuyla çıkan Shefita hem müziği hem de izleyiciyle kurduğu diyalogla katılımcılara renkli anlar yaşattı.

Anadolu ezgilerini blues ile  buluşturan Can Gox, performansıyla büyük beğeni topladı. Her yaştan katılımcının keyifle dinlediği Can Gox sevilen parçaları seslendirdi.  Konserde İngilizce ve Türkçe şarkılara yer veren Can Gox’un şarkılarına hayranları da eşlik etti.

Festivalin renkli gruplarından biri de La Chiva Gantiva oldu. Üç Kolombiyalı, bir Viyetnamlı, bir Fransız ve iki Belçikalı’nın yer aldığı grup enerjik ve sıcak parçalarıyla izleyenlerin gönlünü fethetti. İkinci günün ilgi toplayan isimlerinden biri de Gaye Su Akyol’du. Ünlü sanatçı konserinde sevenleriyle hasret giderdi.

KULTUR SHOCK 20. YIL TURNESİNİ NİLÜFER’DE BİTİRDİ

Dünyanın  dört bir yanında fanatik bir hayran kitlesi bulunan Balkan punk ekibi Kultur Shock da Nilüfer Müzik Festivali’ndeydi. İki Bosnalı, iki Bulgar, üç Amerikalı ve bir Japon’dan oluşan Kultur Shock 20. yıl turnesini Nilüfer Müzik Festivali’nde bitirdi. Grup sahnede hayranlarını unutulmaz anlar yaşattı.

Geleneksel Türk müziğini apayrı bir elektronik düzlemde işleyen gruplardan biri olan Babazula da Seyyal Taner ile birlikte sahne aldı. Albümlerinden parçalar seslendiren grup izleyenleri müzik dünyasında farklı bir yolculuğa çıkardı.

DUMAN BursaLI HAYRANLARIYLA HASRET GİDERDİ

Türkiye’nin bir çok yerinden müzik severi Bursa’da buluşturan festivalin ikinci gününde en büyük ilgi, ünlü  rock grubu Duman’a gösterildi. Festival alanını dolduran binlerce kişi Duman’ın parçaları ile coştu. Grup eğlenceli performansıyla yine gönüllerde taht kurdu.

İzleyicilerin istediği parçaları da seslendiren grup, Eyvallah, Aman Aman, İçerim Ben Bu Akşam, Senden Daha Güzel, Olmadı Yar gibi en çok sevilen şarkıları katılımcılarla birlikte söyledi.

Yaklaşık üç saat süren bir konser veren Duman grubunun solisti Kaan Tangöze Nilüfer Belediyesi’ne böyle bir festival düzenlediği için teşekkür etti. Festivalin ikinci günü Barış K.’nın performansı ile sona erdi.

 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Nilüfer Müzik Festivali’nin ikinci gününde 13 performans gerçekleştirildi. Sevilen rock grubu Duman, yaklaşık 3 saat süren konserinde izleyenleriyle buluştu.
Etiketler » Bursa Grup Uçak Bileti   » Bursa Toplu Uçak Bileti   » Bursa Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Nilüfer Festivalinde 1 günde 13 performans


Haberler