Burn Istanbul Rooftop Festival - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Burn Istanbul Rooftop Festival

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Bu yıl ilk kez düzenlenecek tek günlük "Burn Istanbul Rooftop Festival", 17 Eylül'de müzikseverlerle buluşacak.

Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backbar gibi 6 farklı mekanda gerçekleştirilecek etkinlikte, Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas gibi birçok isim DJ performansları ile sahne alacak.

Stavroz adlı müzik grubu ve PillowTalk, Be Svendsen, Sound Nomaden'in canlı performans sergileyeceği festivalde, kokteyl, gastronomika, dreamcatcher ve rooftop yoga atölyeleri düzenlenecek.

Festival, 18 Eylül sabahına kadar devam edecek.

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Festival, 17 Eylül'de müzikseverlerle buluşaca
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Burn Istanbul Rooftop Festival


Haberler