12. Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

12. Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da bu yıl 12'ncisi düzenlenen Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali'nin açılış töreni yapıldı.
 
İranlı yönetmen Mecit Mecidi'nin "Muhammed-Allah'ın Elçisi" filminin basın gösterimiyle başlayan festivalin konukları, Piramit Kültür ve Eğlence Merkezi önünde kırmızı halıda yürüyerek açılış töreninin yapıldığı bölüme geçti.
 
Rusya Müftüler Konseyi Başkanı Ravil Gaynuddin, törende yaptığı konuşmada, birçok ülkede hatta mezhepler arasında çatışmalar yaşanmasına rağmen Tataristan'da Müslümanlar ile Hristiyanlar ve diğer dinlerin mensuplarının iç içe ve barış içinde yaşadığını söyledi.
 
Gaynuddin, dünyada devam eden savaşların, medeniyetler diyaloğundan diyaloglar medeniyetine ulaşılarak durdurulması çağrısında bulundu.
 
İlki 2005 yılında yapılan festivalin, sloganı "Medeniyetler diyaloğundan diyaloglar medeniyetine" olarak belirlenen 12'ncisinde, 33 ülkeden 60 film yarışacak.
 
Rus yönetmen Aleksandr Proşkin başkanlığındaki jüride, Sıddık Barmak, Usman Sapparov, Yusup Razıkov ve Valeriy Sevastyanov bulunuyor. Jürinin değerlendirmesine göre, "en iyi film", "en iyi animasyon filmi", "en iyi yönetmen", "en iyi belgesel", "en iyi senaryo", "en iyi çekimci", "en iyi erkek oyuncu" ve "en iyi kadın oyuncu" gibi dallarda ödüller dağıtılacak.
 
Türkiye'yi animasyon dalında, yönetmenliğini Burak Babayiğit'in üstlendiği "Siyah", kısa metrajlı belgesel dalında ise Orhan Dede'nin yönettiği "Lamorde" filminin temsil edeceği festival, 11 Eylül'de sona erecek.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Rusya Federasyonu'na bağlı Tataristan Cumhuriyeti'nin başkenti Kazan'da bu yıl 12'ncisi düzenlenen Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali'nin açılış töreni yapıldı.
Etiketler » Tataristan Kazan Grup Uçak Bileti Al   » Tataristan Kazan Grup Uçak Rezervasyonu   » Tataristan Kazan Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: 12. Uluslararası Kazan Müslüman Film Festivali


Haberler