İstanbul Coffee Festival" 6 Ekim'de Başlayacak - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İstanbul Coffee Festival" 6 Ekim'de Başlayacak

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Dsm Group tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "İstanbul Coffee Festival", 6 Ekim'de başlayacak.
 
Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Küçükçiftlik Park'ta gerçekleşecek festival, 3'üncü dalga kahve akımının önde gelen markalarını ve bu akıma bağlı yaşam kültürünü tek çatı altında toplamayı hedefliyor.
 
Geçen yıl 25 bin 500 ziyaretçiyi ağırlayan festivalde, bu yıl kahve dükkanları, çekirdek kahve markaları, kahve makinesi üreticileri ve tasarım ürünleri yer alacak.
 
Bu yılki teması "Şehrin Kalbinde" olarak belirlenen festivalde, interaktif workshoplar, profesyonel eğitimler, seminerler, akustik konserler, SCAE şampiyonası, sanat sergisi ve canlı sanat performansları gibi etkinlikler de düzenlenecek.
 
Paşabahçe'nin ana sponsorluğunu üstlendiği festival, 9 Ekim'de sona erecek.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Dsm Group tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "İstanbul Coffee Festival", 6 Ekim'de başlayacak.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İstanbul Coffee Festival" 6 Ekim'de Başlayacak


Haberler