23'üncü Adana Film Festivali başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

23'üncü Adana Film Festivali başlıyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Hüseyin Sözlü, bu yıl 19- 25 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 23'üncü Uluslararası Adana Film Festivali'nin son dönemdeki tüm sıkıntı ve acılara rağmen güncel hayatın devam etmesi için yapılacağını söyledi.
 
Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 19 - 25 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek 23'üncü Uluslararası Adana Film Festivali'nin tanıtım toplantısı yapıldı. Adana Hiltonsa Oteli'nde düzenlenen toplantıda Festival Kurulu, bilgilendirme yaptı.
 
Açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, festivalin coşku içinde geçmesi için hazırlık yapıldığını söyledi. Sözlü, şöyle dedi:
 
"Geçen yıl hatırlanacağı üzere Türkiye'nin gündeminde terör vardı. Şehit acılarıyla kahrolduk. Bu nedenle festivalin bir bölümü yapılamamıştı. Türkiye'de hayatın akışının durması için bir çaba var. Ancak bu yıl sanat etkinliklerinin her alanda inadına devam etmesini istiyoruz. Bu yıl festivalimizin 23'üncüsünü gerçekleştireceğiz. Bu festival, geçen 22 festivalin verdiği tecrübeyle daha iyi olacaktır. Film festivallerine belediyelerin katkıları çok önemlidir. Bizim sinema sektörünü desteklemekten başka gayemiz yok. Festivalimizle bu yıl da sanatın her alanında çok sayıda kişiyi yetiştirmiş Adana'dan mesaj vereceğiz."
 
Festival yarışmaları
 
Festival boyunca uzun ve kısa metraj filmler ile belgesellerden oluşan 250 film, 636 gösterimle izleyiciyle buluşacak. Film gösterimlerinin yanı sıra, atölye çalışmaları, söyleşiler ve sergiler de gerçekleştirilecek. Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması'nda bu yıl başvuran 55 filmden 12'si jüri önüne çıkmaya hak kazandı.
 
Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması, Akdeniz Ülkeleri Kısa Film Yarışması ve Adana Konulu Senaryo Yarışması'nda festivale başvuran filmler yarışacak.
 
Festivalin Onur Ödülleri bu yıl Tiyatrocu Ayla Algan, sinema oyuncusu Murat Soydan ve bir çok öyküyü kaleme alan yazar Osman Şahin'e verilecek. Geçen yıl yapılmayan sanatçıların katıldı geçit korteji bu yıl da düzenlenmeyecek.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

19- 25 Eylül tarihleri arasında 23'üncüsü düzenlenecek Adana Film Festivali için geri sayım başladı. Bu yıl film gösterimlerinin yanı sıra atölye çalışmaları, söyleşiler ve sergiler de gerçekleştirilecek.
Etiketler » Adana Grup Uçak Bileti Al   » Adana Grup Uçak Rezervasyonu   » Adana Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: 23'üncü Adana Film Festivali başlıyor


Haberler