4. Geleneksel Beyşehir Bisiklet Festivali Tamamlandı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

4. Geleneksel Beyşehir Bisiklet Festivali Tamamlandı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği Bisiklet Topluluğu tarafından organize edilen ve 3-4 Eylül 2016 tarihlerinde yapılan festivale, 15 ayrı şehirden 150 bisikletçi katıldı. Geçtiğimiz yıl festivale katılıp festivalden bir süre sonra hayatını kaybeden Batı Ankara Bisiklet Topluluğu üyesi Serap Şahingöz'ün anısına düzenlenen festivalde bisikletçiler toplamda 165 kilometre pedal çevirdiler.
 
Beyşehir Bisiklet Topluluğu Başkanı Mustafa Varol, tur sonunda bisikletçileri mutlu görmenin tüm yorgunluklarını aldığını belirtti. Beyşehir Kültür ve Turizm Başkanı Mustafa Büyükkafalı ise bu festivalin bir ekip işi olduğunu ve takım çalışmasıyla güzel bir festival gerçekleştirdiklerini belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.
 
Tur sonunda en yaşlı ve en genç üyeye, engel tanımayıp herkese örnek olan engelli bisikletçi Volkan Nalinci'ye ve diğer katılımcılara katılım belgeleri takdim verildi.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

4.Geleneksel Beyşehir Bisiklet Festivali, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü Beyşehir Gölü etrafında, Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi'nin sponsorluğunda gerçekleşti.
Etiketler » Konya Grup Uçak Bileti Al   » Konya Grup Uçak Rezervasyonu   » Konya Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: 4. Geleneksel Beyşehir Bisiklet Festivali Tamamlandı


Haberler