İncirliova İncir ve Kültür Festivali Başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İncirliova İncir ve Kültür Festivali Başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen ve bu yıl 13'üncüsü gerçekleştirilen Geleneksel İncir ve Kültür Festivali başladı.
 
Sabah saatlerinde Cumhuriyet Meydanı Atatürk Anıtı'nda İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile başlayan Festivalde, En İyi İncir Yarışmasında dereceye giren yarışmacılara ödülleri takdim edildi. İncirliova Belediyesi Halk Oyunları Ekibinin gösterileriyle renklenen festivalde bir konuşma yapan İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale; "Bugün iki sevinci bir arada yaşamaktayız. Öncelikle, ilimizin ve ilçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 94'üncü yıl dönümünü kutladığımız bu günde ilçemizde yetişen incirlerimizi tanıtmak amacıyla bu festivali organize ettik. Festivalimize katkı sağlayan Aydın Ticaret Odası'na, Erbeyli İncir Araştırma Enstitüsü'ne, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'ne, siz değerli İncir üreticilerimiz ile vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 
Başkan Kale'nin konuşmasının ardından İncir ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen En İyi İncir Yarışmasında birinci olan Yunus Demirel, İkinci olan Ertuğrul Akkaya ile üçüncü olan Mustafa Sarıoğlu'na ödülleri İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale ile Kaymakam Ediz Sürücü tarafından verildi.
 
Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Coğrafya Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Vedat Çalışkan'ın kaleme aldığı ve İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından yayınlanan "Bir Dünya Kültür Mirası Anadolu Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri" kitabı Yazar Çalışkan tarafından imzalanarak festivale katılanlara ücretsiz olarak dağıtıldı.
 
İncirliova İncir ve Kültür Festivali Akşam saat 20.30'da İzmir Devlet Türk Dünyası Dans ve Müzik Topluğu ve havai fişek gösterileriyle devam edecek.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İncirliova Belediye Başkanlığı tarafından organize edilen ve bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Geleneksel İncir ve Kültür Festivali başladı.
Etiketler » Aydın Grup Uçak Bileti Al   » Aydın Grup Uçak Rezervasyonu   » Aydın Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: İncirliova İncir ve Kültür Festivali Başladı


Haberler