Tarihi köyde müzik festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Tarihi köyde müzik festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Köklerini belli bir coğrafya ve kültürden alarak yönünü evrensele vermeyi başarmış birbirinden önemli müzisyenler, 13-14 Eylül tarihlerinde 'Roots Music Festival'de sahne alacak.
 
Geçmişi milattan önce 3 bin yıllarına dayanan Fethiye’deki Kayaköy’de düzenlenecek festivalde, Burhan Öçal & Trakya All Stars, Hüsnü Şenlendirici, Tatavla Keyfi, Kırıka, Kuan ve Fuat Saka gibi kendilerine özgü tarzlarıyla dikkati çeken sanatçı ve gruplar konser verecek.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Muğla'nın Fethiye ilçesindeki tarihi Kayaköy, önemli bir müzik festivaline ev sahipliği yapacak.
Etiketler » Muğla Ucuz Uçak Bileti Al   » Muğla Ucuz Uçak Bileti Fiyatları   » Muğla Ucuz Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Tarihi köyde müzik festivali


Haberler