Antalya Uluslararası Piyano Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Antalya Uluslararası Piyano Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Bu yıl 17.'si düzenlenecek Antalya Büyükşehir Belediyesinin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan "Antalya Uluslararası Piyano Festivali" 21 Eylül Çarşamba günü başlayacak.
 
Organizasyonunu Pera Event'in üstlendiği festivalde bu yıl Zhang Zou, Manolo Carrasco, Julian Rachlin, Darrell Ang, Gökhan Aybulus, Roberto Cominati gibi yerli ve yabancı isimler yer alacak.
 
Sanat yönetmenliğini Orkestra Şefi Gürer Aykal'ın üstlendiği festival, Expo 2016 Antalya Kongre Merkezinde gerçekleşecek.
 
Aykal şefliğinde ve THY sponsorluğunda 21 Eylül'de Akdeniz Filarmoni Orkestrası'nın eşlik edeceği Zhang Zuo konseriyle başlayacak festival, 14 Ekim Cuma günü sona erecek.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bu yıl 17.'si düzenlenecek Antalya Büyükşehir Belediyesinin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan "Antalya Uluslararası Piyano Festivali" 21 Eylül Çarşamba günü başlayacak.
Etiketler » Antalya Grup Uçak Bileti   » Antalya Toplu Uçak Bileti   » Antalya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Antalya Uluslararası Piyano Festivali


Haberler