Aydın'da Uluslararası Yoga ve Dans Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Aydın'da Uluslararası Yoga ve Dans Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde uluslararası yoga ve dans festivali düzenlendi.
 
Uluslararası Yoga Federasyonu ve Yoga Akademi iş birliğiyle bir otelde yapılan festival, yerli yabancı yaklaşık 400 kişinin katılımıyla başladı.
 
Gazetecilere açıklama yapan Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf, dünyada bir ilke imza attıklarını belirterek, "Altı gün sürecek festivale 400'ün üzerinde katılımcı olacak. Dünyada bir ilk olan yoga ve dans workshopları olacak. Ayrıca yine dünyada bir ilk olarak yoga koreografi yarışmalarımız yapılacak. Yarışmada dereceye gireceklere altın, gümüş ve bronz madalya vereceğiz." dedi.
 
Festival süresince farklı çalışmalara imza atacaklarını ifade eden Manaf, her sabah ve akşam vücuttaki enerji merkezlerinin olduğu yer olarak nitelendiren "Çakra" çalışmalarına ağırlık vereceklerini dile getirdi.
 
Manaf, şöyle devam etti: 
 
"Gerçek yoga doğru şekilde yapılınca vücuda fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal sayısı sayılmaz yararları var. İnsanlar hızla sağlıklarına kavuşuyor. Yine bir ilktir ki yılın her ayı organizasyonlar düzenliyoruz. Sloganımız olan "yıl boyu festival ve yıl boyu yoga"ya bu sefer dansı da kattık çünkü yoga evrensel bir danstır. Bu festivalde 6 gün yoga yapacağız ve dans edeceğiz. Bu unutulmaz bir deneyim olacak."
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde uluslararası yoga ve dans festivali düzenlendi.
Etiketler » Aydın Grup Uçak Bileti Al   » Aydın Grup Uçak Rezervasyonu   » Aydın Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Aydın'da Uluslararası Yoga ve Dans Festivali


Haberler