Burn İstanbul Rooftop Festival - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Burn İstanbul Rooftop Festival

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
İSTANBUL'da bu yıl ilk kez düzenlenecek "Burn İstanbul Rooftop Festival', 17 Eylül Cumartesi günü 6 farklı terasta müzikseverleri ağırlayacak.
İstanbul'daki Nuteras, Saigon, Georges Hotel, Nest, Cue ve Backbar adlı teraslı mekanlarda gerçekleştirilecek festivalde, Belçikalı ünlü elektronik müzik grubu Stavroz'un yanı sıra canlı performanslarıyla PillowTalk, Be Svendsen, Sound Nomaden sahne alacak. Festivalde ayrıca Bora Uzer, Allen Hulsey, Hey Douglas'ın yanı sıra birçok Türk DJ performans sergileyecek.

Tek biletle, 6 farklı mekanda yapılacak organizasyonu takip edebilecek müzikseverler, müziğin yanı sıra gün boyu gerçekleştirilecek aktivitelere de katılabilecek. Kokteyl workshop, gastronomika workshop, dreamcatcher workshop ve rooftop yoga gibi atölyeler de festival teraslarında yerlerini alacak.

 

17 Eylül Cumartesi günü öğle saatlerinde başlayacak festival, Pazar günü sabahına kadar sürecek. 

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İSTANBUL'da bu yıl ilk kez düzenlenecek "Burn İstanbul Rooftop Festival', 17 Eylül Cumartesi günü 6 farklı terasta müzikseverleri ağırlayacak.6 farklı terasta tek festival
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Burn İstanbul Rooftop Festival


Haberler