Main Dünya Müzik Festivali Başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Main Dünya Müzik Festivali Başlıyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
U Arts derneğinin Offenbach'ta Hessen Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Ulaştırma Bakanı Tarek Al Wazir ve Offenbach Büyükşehir Belediye Başkanı Horst Schneider himayesinde üçüncü kez düzenleyeceği MainWeltmusik Festivali, cumartesi günü saat 18: 00'de Alte Schlosserei (EVO – Giriş Goethering, 63067 Offenbach a.M. üzerinden) salonunda yapılacak. Festival, Rhein Main bölgesinde yaşayan 180 farklı ulustan insanın farklı müzik kültürlerine sahip olduğunu belirten organizatörler, festivalin Avrupa'dan Kuzey Afrika'ya, Endülüs'ten Pamir dağlarına kadar uzanan bir çeşitliliğe ev sahipliği yapacağını duyurdu.
 
Farklı kültürlerden insanları ezgilerle bir araya getirmeyi de amaçlayan festivalde Sedaa, Razbar Ensemble, Trio Rosenrot, Hasan Yükselir, Vural Güler, Dijle Yükselir, Flamenco Sentio ve Magical Rebab Duo sahne alacak.
 

Bilet fiyatları 22–27 euro arasında olacak. Festivalle ilgili ayrıntılı bilgiler +49 -178 – 569 7251, +49 -163 -360 6068 numaralı telefonlardan ve mainweltmusikfestival.de adresinden alınabilir. 

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

SU Arts derneğinin Offenbach'ta Hessen Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Ulaştırma Bakanı Tarek Al Wazir ve Offenbach Büyükşehir Belediye Başkanı Horst Schneider himayesinde üçüncü kez düzenleyeceği MainWeltmusik Festivali, cumartesi günü saat 18: 00'de Alte Schlosserei (EVO – Giriş Goethering, 63067 Offenbach a.M. üzerinden) salonunda yapılacak.
Etiketler » Almanya Grup Uçak Bileti Al   » Almanya Grup Uçak Rezervasyonu   » Almanya Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: Main Dünya Müzik Festivali Başlıyor


Haberler