Yığılca Yağlı Güreş Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Yığılca Yağlı Güreş Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Yığılca Güreş Derneğince ilçe spor salonu bahçesinde gerçekleştirilen müsabakalara 200 güreşçi katıldı.

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, yaptığı açıklamada, güreşin ata sporu olduğunu ve Yığılca'da bu spora vatandaşların ilgi gösterdiğini belirtti.

Başkan Yiğit, "Bu yıl eksiklikler ile yapılan yağlı güreş festivali önümüzdeki yıl belediyemizin desteği ile daha kapsamlı yapılacak." dedi.

Güreş Derneği Başkanı Ercan İnan ise, vatandaşların isteği üzerine böyle bir organizasyonu gerçekleştirdiklerini aktararak, "Bu yıl güreş festivalinin birincisini yapıyoruz. İnşallah bunun arkası gelecek. Daha da büyük bir organizasyonlar yapacağız. Şimdiden tüm Yığılca'ya hayırlı olsun." diye konuştu.

Düzce Güreş İl Temsilcisi Ramazan Topal da, festivali geleneksel hale getirmeyi hedeflediklerini anlattı.

Baş, başaltı pehlivan, destek, orta boy ve minikler olmak üzere 14 kategoride yapılan müsabakalara vatandaşlar ilgi gösterdi.

 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Yığılca'da, 1. Yağlı Güreş Festivali düzenlendi.
Etiketler » Düzce Grup Uçak Bileti Al   » Düzce Grup Uçak Rezervasyonu   » Düzce Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Yığılca Yağlı Güreş Festivali


Haberler