San Sebastian Film Festivali Polemikle Başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

San Sebastian Film Festivali Polemikle Başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
İspanya'nın kuzeyindeki San Sebastian kentinde bu yıl 64'üncüsü düzenlenen uluslararası film festivali polemikle başladı.
 
Açılış galası sırasında salon içindeki bir grup ETA bayrağı açarak, ETA mahkumları lehine slogan atmaya başladı. "Hasta olan ETA mahkumlarına özgürlük" diye bağıran gruba polis hemen müdahale ederek, salondan çıkardı.
 
Bu arada festival yönetimi, sinema sektöründeki kariyerlerine bağlı olarak her yıl verdiği "San Sebastian Ödülü"nü bu yıl Amerikalı aktör, yönetmen ve yazar Ethan Hawke'a layık gördü.
 
Basın toplantısında "Bakalım 30 yıl sonra San Sebastian'da bana ikinci bir ödül verecekler mi?" diyen 45 yaşındaki Hawke, "Aktör ve yönetmen olarak çok büyük hedefleri olan biri değilim. Sadece filmler çekerek ve filmlerde oynayarak kariyerime devam etmek istiyorum." şeklinde konuştu. Hawke, San Sebastian'da tanıttığı "The Magnificent 7" adlı filminde rol arkadaşı olan Denzel Washington ile birlikte daha çok projede çalışmak istediğini de söyledi.
 
Gazetecilerin yönelttiği sorular üzerine ABD'de 2016 başkanlık seçimlerinde Cumhuriyetçi Parti'nin adayı Donald Trump'u da eleştiren Hawke, "Trump bilmiyor ki, bu filmdeki muhteşem 7'li gibi onu mağlup etmek için birleşen bir grup var." ifadelerini kullandı.
 
Festival ayrıca bu yıl "San Sebastian Ödülü"nü iki kişiye vermeye karar verirken, Hawke dışında Amerikalı aktris ve yapımcı Sigourney Weaver'a da aynı ödülün verileceğini açıkladı.
 
Richard Gere, Monica Bellucci, Hugh Grant, Ewan McGregor, Oliver Stone gibi sinema dünyasının yıldız isimlerini ağırlayacak olan San Sebastian Uluslararası Film Festivali'nde uzun bir aradan sonra bu yıl Türk filmi yarışmıyor.
 
Festival 24 Eylül'de sona erecek.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İspanya'nın kuzeyindeki San Sebastian kentinde bu yıl 64'üncüsü düzenlenen uluslararası film festivali polemikle başladı.
Etiketler » İspanya Grup Uçak Bileti Al   » İspanya Grup Uçak Rezervasyonu   » İspanya Toplu Uçak Bileti al  
Google ARA: San Sebastian Film Festivali Polemikle Başladı


Haberler