Antalya Uluslararası Piyano Festivali 17 yaşında - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Antalya Uluslararası Piyano Festivali 17 yaşında

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
ANTALYA'da bu yıl 17'ncisi gerçekleştirilecek Uluslararası Piyano Festivali, dünyaca ünlü sanatçıları ağırlamaya hazırlanıyor. 21 Eylül'de başlayacak festivalde kombine bilet fiyatı 40 lira, konser başına bilet fiyatları ise 15 lira olarak belirlendi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek 17'nci Uluslararası Piyano Festivali, 21 Eylül Çarşamba günü başlayacak. Her yıl Antalya Kültür Merkezi'nde (AKM) sevenleriyle buluşan festival, daha fazla katılımın sağlanması amacıyla bu yıl ilk kez EXPO 2016 Antalya Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek.

Sanat yönetmenliğini Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası'nın onursal şefi Gürer Aykal'ın yaptığı festivalde bu yıl Zhang Zou, İspanyol Manolo Carrasco, Julian Rachlin, piyanist ve klavsenist Tolga Atalay Ün, Gökhan Aybulus ve dünyaca ünlü İtalyan piyanist Roberto Cominati gibi müzik dünyasından birçok yetenekli isim sahne alacak. Festival 14 Ekim Cuma akşamı sona erecek.

BİLET FİYATLARI

Festivalin bilet fiyatları da belirlendi. 5 büyük konserin kombine bilet fiyatı tam 40 lira, emekli ve öğrenci kombineleri ise 30 lira. Kombine almak istemeyenler içinse konser başına bilet fiyatları tam 15 lira, emekli ve öğrenci 10 lira, Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencileri için 5 lira olarak açıklandı.

MÜZİĞİN ÖNEMLİ İSMİ ZHANG ZUO 

Festivalin, 21 Eylül'de Akdeniz Filarmoni Orkestrası ile açılış konserini verecek Zhang Zuo, yaratıcı ve heyecan verici sanatçı olarak tanımlanıyor. Zhang Zuo, iki sezon için İngiltere'de BBC'nin en iyi Genç Sanatçılar programına katılmak için seçildi. 

AKM'DE ÜCRETSİZ KONSER

Festival kapsamında AKM'de Genç Yetenekler konseri düzenlenecek. 5 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilecek konser herkese açık ve ücretsiz olacak. Piyanist ve klavsenist Tolga Atalay Ün'ün şefliğindeki konserde müzikseverler genç yetenekleri dinleme şansı bulacak. 

FESTİVAL PROGRAMI

21 Eylül: Zhang Zuo-Akdeniz Filarmoni Orkestrası/Şef: Gürer Aykal

25 Eylül: Manolo Carrasco "Flamenko Tutkusu"

1 Ekim: Julian Rachlin - Antalya Devlet Senfoni Orkestrası

7 Ekim: Darrell Ang - Gökhan Aybulus - Antalya Devlet Senfoni Orkestrası / Şef: Darrell Ang

14 Ekim: Roberto Cominati - Antalya Devlet Senfoni Orkestrası / Şef: Gürer Aykal
 
 
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Antalya Uluslararası Piyano Festivali 17 yaşında
Etiketler » Antalya Grup Uçak Bileti   » Antalya Toplu Uçak Bileti   » Antalya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Antalya Uluslararası Piyano Festivali 17 yaşında


Haberler