FESTİVAL 24 EYLÜL’DE - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

FESTİVAL 24 EYLÜL’DE

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Gölcük Belediyesi 24. Yeşil İhsaniye Yeşil Elma Festivali başlıyor. Artık gelenekselleştirilen İhsaniye Yeşil Elma Festivali heyecanı başlıyor. Bu sene ülkemizin içinde bulunduğu durumdan ötürü konserler iptal edilirken, Festival 24 Eylül’de gerçekleştirilecek.

Bu sene 24.sü gerçekleştirilecek

Her yıl ilçemizde gerçekleştirilen İhsaniye Yeşil Elma Festivali’nde geri sayım başladı. Gölcük Belediyesi tarafından organize edilen İhsaniye Yeşil Elma Festivalinin bu sene 24. sü gerçekleştirilecek. 24 Eylül 2016 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan festival İhsainye İlkokulu Bahçesi’nde saat 19.30’da başlayacak. Festivalde yarışmaya katılan elmaların sergilenmesi ve ödül töreni gerçekleştirilecek. Başkan Ellibeş, 24 Yeşil Elma Festivali hakkında, “Gölcük Belediyesi 24. Yeşil İhsaniye Elma Festivali’ne katılımınızdan onur duyarım” diyerek tüm Gölcük halkını festivale davet etti.

 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Gölcük Belediyesi 24. Yeşil İhsaniye Yeşil Elma Festivali’nde geri sayım başladı
Etiketler » İzmit Grup Uçak Bileti Al   » İzmit Grup Uçak Rezervasyonu   » İzmit Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: FESTİVAL 24 EYLÜL’DE


Haberler