41. Toronto Uluslararası Film Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

41. Toronto Uluslararası Film Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Toronto Uluslararası Film Festivali'nde (TIFF), "Halkın Seçimi Ödülü" adıyla en iyi film ödülünü Damien Chazelle'nin yönettiği "La La Land" aldı.
 
Bu yıl 41'incisi düzenlenen TIFF, yönetmenliğini Kelly Fremon Craig'in yaptığı "The Edge of Seventeen (Onyedinin Kıyısı)" filmiyle son buldu.
 
Jürili bir film yarışmasının bulunmadığı festivalde, yönetmenliğini Chazelle'nin yaptığı, başrollerini Ryan Gosling, Emma Stone ve Amiee Conn'un paylaştığı "La La Land", halkın verdiği oylarla "Halkın Seçimi Ödülü"nü alarak en iyi film seçildi.
 
Cannes Film Festivali'nden sonra en büyük film festivali olarak gösterilen TIFF'de Türkiye, ilk kez bu yıl film sektörünün ileri gelenlerinin katıldığı "film marketi"nde yer aldı.
 
Türkiye'yi festivalde yönetmen Yeşim Ustaoğlu'nun "Tereddüt" ve yönetmen Zeki Demirkubuz'un da "Kor" filmi temsil etti.
 
TIFF'de 83 ülkeden 397 filmin gösterimi yapılırken, festivale 10 gün boyunca birçok ünlü yönetmen, yapımcı ve oyuncularla çok sayıda davetli katıldı.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Toronto Uluslararası Film Festivali'nde (TIFF), "Halkın Seçimi Ödülü" adıyla en iyi film ödülünü Damien Chazelle'nin yönettiği "La La Land" aldı.
Etiketler » Toronto Grup Uçak Bileti Al   » Toronto Grup Uçak Rezervasyonu   » Toronto Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: 41. Toronto Uluslararası Film Festivali


Haberler