7. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne doğru - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

7. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne doğru

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
7. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne doğru... Festival Komitesinden yapılan açıklamaya göre, Malatya Valiliğinin koordinasyonunda, Büyükşehir Belediyesinin ana sponsorluğunda, Malatya Kayısı Araştırma-Geliştirme ve Tanıtma Vakfı tarafından düzenlenen festivale yarışmacı olarak katılmak isteyenler için başvuru süresi doluyor. Büyük ödülün 150 bin lira olarak belirlendiği Ulusal Uzun Film Yarışması'na başvurmak için başka festivallere katılmış ya da ödül almış olmak engel teşkil etmiyor.

Katılımcıların, "www.malatyafilmfest.org.tr" adresli web sitesindeki Festival Yönetmeliği'ni dikkate alarak, başvuru formunu ve burada istenen tüm materyalleri 23 Eylül mesai bitimine kadar Festival Koordinasyon Merkezi'ne göndermesi gerekiyor.

Ön jürinin değerlendirmesi sonucu yarışmaya kabul edilen filmler, 4-10 Kasım'da ana jürinin karşısına çıkacak. Film sahiplerine ödülleri, 10 Kasım'daki törende takdim edilecek. Öte yandan, Malatya Uluslararası Film Festivali, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Başbakanlık Tanıtma Fonu, Battalgazi ve Yeşilyurt belediyeleri, Fırat Kalkınma Ajansı ile İnönü Üniversitesinin destekleriyle düzenleniyor.
 
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

7. Malatya Uluslararası Film Festivali kapsamında düzenlenen Ulusal Uzun Film, Kısa Film ve Uluslararası Uzun Film yarışmalarının başvuruları, 23 Eylül'de son bulacak.
Etiketler » Malatya Grup Uçak Bileti   » Malatya Grup Uçak Rezervasyonu   » Malatya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 7. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne doğru


Haberler