İstanbul Comics and Arts Festival Başlıyor! - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İstanbul Comics and Arts Festival Başlıyor!

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta sonu Moda’da ziyaretçileri ile ilk kez buluşacak olan İstanbul Comics & Arts Festival’da çizgi roman dükkanlarından, stop motion atölyelerine, sokak sanatçılarının canlı performanslarından film gösterimlerine kadar sayısız etkinlik gerçekleşecek.

 

Havuz Başı Animasyon Kuşağı 

Club Quartier’de bulunan havuzun başına kurulacak olan özel sinema alanında üç gün boyunca yapılacak olan animasyon film gösterimleri, su teması altında seçilen filmlerden oluşacak. Melis Balcı ve Ege Okal tarafından hazırlanan seçkinin gösterileceği  Havuz Başı Animasyon Kuşağı,  14:00 – 15:15 / 15:45 – 17:00 / 17:30 – 18:45 / 20:00 – 21:15 saatlerindeki seanslarda izleyicilerle buluşacak. 

Atölyeler 

Birçok farklı disiplini bir araya getirecek olan atölyelerle ziyaretçilere belki de ilk kez deneyimleyecekleri tecrübeler sunacak olan atölye programı üç gün boyunca Club Quartier ziyaretçileri ile buluşacak. Paper sculpture (kağıttan heykeller), book binding (kitap bağlama), stencil ve baskı atölyesi, digital painting (dijital boyama), stop-motion, çiçek dürbünü, Nike String Art ve virtual reality ile gerçekleştirilecek sergi, 23-24-25 Eylül’deki atölye programında yer alıyor. Ayrıca, çocuklar için Feyzi Özşahin ile Süper Penguen atölyesi de programın dikkat çekici detaylarından. 

 

Sokak  sanatçıları 

İstanbul Comics & Arts Festival’ın heyecan verici diğer etkinliklerinden biri de sokak sanatçılarının canlı performansları olacak. Türkiye’de ve yurtdışında isimlerini duyurmuş olan birçok sokak sanatçısı Club Quartier’da üç gün boyunca canlı olarak çizimlerini yapacaklarını çalışmaları ile ziyaretçilerle buluşacak. Cins, Nuka, Max, Ares, Esk Reyn, Adekan, Badea a.k.a Sailor, Yok, Sedna, Dozer, Wicx ve Canavar CA, 23-24-25 Eylül’de İstanbul Comics & Arts Festival kapsamında canlı performansları ile Club Quartier’da olacak.

 

Seminerler 

Türkiye’nin önemli çizerleri, sanatçıları ve yaratıcı isimlerini bir araya getirecek olan seminerler Moda’daki All Saints Kilisesi’nin harika atmosferinde ziyaretçilerle buluşacak. Kutlukhan Perker, Serkan Özay, Erdil Yaşaroğlu, Selçuk Erdem, İlban Ertem, Yıldıray Çınar ve dahası 24-25 Eylül hafta sonunda All Saints Kilisesi’nde seminerler verecek. 

 

Çizgi roman dükkanları ve yayınevleri 

Club Quartier’a kurulacak olan özel alanda birçok çizgi roman dükkanı ve yayınevi de ziyaretçilerle buluşuyor olacak. Sayısız kitap ve basımın yer alacağı stant alanında İstanbul Comics & Arts Festival’da bulabileceğiniz yayınevleri ve çizgi roman dükkanları ise şöyle: Zihni Sinir, Penguen, Uykusuz, Kara Karga, Sel Yayıncılık, Gerekli Şeyler, Arka Bahçe, Maya, Can Plak, Ot, Domingo, Tudem, Aylak, Siren, İstos, Flaneur, Milos, Kolektif, Paralel Evren, Otlak, Wohha, Onaranlar Kulübü.

Detaylı bilgi için festival sayfasını mutlaka takip edin...

 

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Festivalde üç gün boyunca ne var, ne yok?
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İstanbul Comics and Arts Festival Başlıyor!


Haberler