Selda Bağcan Mekudeshet Festivalinde - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Selda Bağcan Mekudeshet Festivalinde

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Bu yıl 4-23 Eylül arasında Kudüs’te gerçekleşecek Mekudeshet festivali, dünyanın her yanından müziği kucaklıyor.

Sınırları, inançları ve kıtaları aşan etkinlik, dünyanın dört bir köşesinden gelen sanatçı ve dinleyicileri ağırlıyor. Festival programında bu yıl Türkiye’den Selda Bağcan ve Kudsi Ergüner de yer alıyor.

Geçtiğimiz aylarda İspanya’da Primavera Sound 2016’da, Polonya’nın Krakow şehrinde, İngiltere’de gerçekleşen WOMAD ve Berlin Pop-Kultur festivallerinde konserler veren Selda Bağcan, Mekudeshet’in kapanış akşamında bir konser verecek. Bağcan, Tel Avivli rock grubu Boom Pam ile birlikte sahne alacak.

Türkiye sufi müziği denilince akla gelen ilk isim olan Kudsi Ergüner ise, 21 Eylül’de yeni projesi antik Yahudi-Sufi geleneği “maftirim” ile festivalde yer alacak. 

 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bu yıl 4-23 Eylül arasında Kudüs’te gerçekleşecek Mekudeshet Festivali programında bu yıl Türkiye’den Selda Bağcan ve Kudsi Ergüner de yer alıyor.
Etiketler » Yurtdışı Grup Uçak Bileti AL   » Yurtdışı Toplu Uçak Bileti AL   » Yurtdışı Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Selda Bağcan Mekudeshet Festivalinde


Haberler