Eskişehir Komedi Oyunları Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Eskişehir Komedi Oyunları Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
EKOF, Eskişehir'in ilk komedi oyun festivali olmasının yanı sıra festival süresince söyleşiler ve atölyeler de gerçekleştirilecek.
 
Epizot Görsel Sanatlar ile 1001 Sanat'ın birlikte organize ettiği festivale 3 farklı tiyatro ekibi 5 komedi oyunu ile sahne alacak. Ayrıca sahnelenecek oyunlardan Çilekli Turta, Tuhaf Bir Pazar Günü ve Her Aşk Biraz Komiktir isimli oyunlar ilk kez bu festival ile seyirci karşısına çıkacak.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bu sezon ilk kez düzenlenen Eskişehir Komedi Oyunları Festivali 3 ile 7 Ekim tarihlerinde Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde düzenlenecek.
Etiketler » Eskişehir Grup Uçak Bileti Al   » Eskişehir Grup Uçak Rezervasyonu   » Eskişehir Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: Eskişehir Komedi Oyunları Festivali


Haberler