12. Tarihi Yarımada Balık Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

12. Tarihi Yarımada Balık Festivali

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
 
Fatih Belediyesi ile Kumkapı Turistik Restoranları ve Esnafları Dayanışma Derneği'nin (KUMDER) iş birliğiyle 24-25 Eylül'de 12. Tarihi Yarımada Balık Festivali düzenlenecek.
 
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, festival, bu yıl da Kumkapı Meydanı ve Galata Köprüsü üzerinde gerçekleştirilecek.
 
Festival korteji, 24 Eylül'de 11.00'de Sultanahmet Meydanı'ndaki Marmara Üniversitesi Rektörlük Binası önünden hareket ederek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bandosu eşliğinde Kumkapı Meydanı'na yürüyecek.
 
Belediye Başkanı Mustafa Demir'in açılış konuşmasıyla başlayacak program, Kumkapı Meydanı'na kurulacak ızgaralarda pişen balıkların ikramı ile devam edecek.
 
Festival boyunca 8 bin uskumru, 4 bin palamut, 2 bin 500 istavrit, 3 bin balık böreği, 4 bin balık köftesi, 2 bin porsiyon kalamar, 2 bin 500 porsiyon hamsi, 5 bin midye tava konuklara ikram edilecek. Ayrıca kurulacak stantlarda midye tava, balık köfte, kalamar, limonata, şalgam suyu ve soğuk çay dağıtılacak.
 

Sahne etkinlikleri, aktiviteler ve gösterilerin de yapılacağı festivalin ikinci gününde oltayla balık tutma yarışması yapılacak. Balıkçılar, 08.00'de Belediye Başkanı Demir'le oltalarını Yeni Galata Köprüsü'nden Haliç'in sularına sallayacak. Etkinlikte, 4 saat içinde en çok balığı tutan yarışmacılara ödülleri düzenlenecek törenle verilecek. Festival, balık ekmek dağıtımıyla sona erecek.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Fatih Belediyesi ile Kumkapı Turistik Restoranları ve Esnafları Dayanışma Derneği'nin (KUMDER) iş birliğiyle 24-25 Eylül'de 12. Tarihi Yarımada Balık Festivali düzenlenecek.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 12. Tarihi Yarımada Balık Festivali


Haberler