KIRKLARELİ’NDE EURODESK FESTİVALİ - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

KIRKLARELİ’NDE EURODESK FESTİVALİ

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Kırklareli İl Milli eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ile Merkez Anadolu Lisesi tarafından ortaklaşa 4 günlük Eurodesk festivali düzenlendi.
19-22 Eylül tarihleri arasında düzenlenen festival kapsamında gençlere Avrupa fırsatları ve gençlerin Avrupa faaliyetlerine katılımı hakkında bilgiler verildi. Öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürlüğünün AR-GE Birimini ziyaret ederek projelerle ilgili bilgi aldılar.
Diğer yandan, Şırnak Uludere Şenoba Anadolu Lisesinin kütüphanesine katkı sağlamak amacıyla Kitap toplama kampanyası başlatıldı. Gençlerle yeni projeler ve faaliyetler gerçekleştirmek için etkili ve verimli bir iletişim ortamı sağlandı.
 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kırklareli İl Milli eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ile Merkez Anadolu Lisesi tarafından ortaklaşa 4 günlük Eurodesk festivali düzenlendi.
Etiketler » Kırklareli Grup Uçak Bileti Al   » Kırklareli Grup Uçak Rezervasyonu   » Kırklareli Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: KIRKLARELİ’NDE EURODESK FESTİVALİ


Haberler