Ayvalıkta engelliler için tatil - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Ayvalıkta engelliler için tatil

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bu yıl 24'sü düzenlenen Engelliler Şenliği için Türkiye'nin dört bir yanından ilçeye gelen engelliler buluştu.

Her yıl Ayvalık'ta Eylül ayında gerçekleşen 4 günlük şenliklerde bir araya gelen engellilerin mutlulukları dikkatlerden kaçmazken, engelliler gönüllerince eğlenmenin keyfini çıkarttı.

Yıllardır annesi ve babasıyla birlikte yaşamak zorunda kalan engelli Emircan'ın babası Turgut Sonuçer, çift engelli oğlunum her yıl Ayvalık'a gelmek için gün sayıyor. Aramızda öyle engelliler var ki sadece yılda bir kez şenliklere gelebilmek için evden dışarıya çıkabiliyor. Bu şenlikler sayesinde biz engelli ebeveynleri de bir nebze soluk alabiliyoruz. Engelli çocuklarımız yılda bir kez de olsa bir araya gelebilmenin mutluluğunu yaşıyor" dedi.

Şenliklere İzmir'den katılan Melek İnel adlı 26 yaşındaki genç kız ile şenliklere Adıyaman'dan katılan 23 yaşındaki Nimetullah Eşref ise "Şenliklerde bol bol denize girdiklerini, bir yıl aradan sonra Ayvalık'ta tanıştıkları arkadaşlarıyla buluşup oyunlar oynadıklarını ve müzik eşliğinde dans ettiklerini ve bundan da son derece mutlu olduklarını belirtti. Öte yandan Ayvalık Belediyesi de bin 200 engellinin en iyi şekilde ağırlanması ve gönüllerince 4 gün geçirebilmesi için tüm imkanlarını seferber etti.

Belediye bünyesindeki bir çok ekip engellilerle yakından ilgilenirken, engelli çocukların eğlenebilmesi için bir çok animasyon ve müzik organizasyonlarını da düzenlediği gözlendi.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde bu yıl 24'sü düzenlenen Engelliler Şenliği için Türkiye'nin dört bir yanından ilçeye gelen engelliler buluştu.
Etiketler » Balıkesir Grup Uçak Bileti   » Balıkesir Toplu Uçak Bileti   » Balıkesir Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Ayvalıkta engelliler için tatil


Haberler