Kahve Festivali 3. kez İstanbul'da - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Kahve Festivali 3. kez İstanbul'da

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Yarışmalar ve konserler ile devam edecek festival, kahve tutkunlarını ve yurtdışından gelen kahve gurmelerini ağırlayacak.

Ziyaretçiler, festivalde dünyanın dört bir yanından gelen kahveleri tadımlama şansı bulacaklar. Bunun yanında çeşitli barista showlarını izleyebilecek ve tadım atölye çalışmalarına katılabilecekler.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İstanbul Coffee Festival’ın ikinci yılında, İstanbul’un simgelerinden ev ve dünyanın en güzel tren garlarından biri olan Haydarpaşa’da, “Kahveye Yolculuk” ile keşfe devam etmişti. Bu yıl üçüncüsüyle İstanbul Coffee Festival, 6-7-8-9 Ekim tarihlerinde KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Kahve Festivali 3. kez İstanbul'da


Haberler