12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali filmlerinizi bekliyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali filmlerinizi bekliyor

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Yarışmasız, biletlerin ücretsiz olduğu Uluslararası İşçi Filmleri Festivali Türkiye ve dünyadan emekçilerin yaşamlarını, mücadele deneyimlerini izleyicilerle buluşturmak, yoksulların, işçi ve emekçilerin filmlerinin üretimini özendirmek için 12’nci defa perdelerini açmaya hazırlanıyor.

Uluslararası İşçi Filmleri Festivali’ne belgesel veya kısa-uzun kurmaca dalında filmleri ile başvurmak isteyenler başvuru formunu doldurup filme dair ve filmin yönetmeninin/yönetmenlerinin olmak üzere yüksek çözünürlüklü en az iki görsel ile beraber festival@sendika.org  adresine göndererek katılabilirler.

Seçici kurul tarafından izlenecek olan filmler ardından festivalde gösterilecek. Film seçiminde kriter ise festivalin amacına uygunluk.

Son başvuru tarihi 15 Şubat 2017

Başvuru için: www.iff.org.tr

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Yurtiçi Grup Uçak Bileti Al   » Yurtiçi Grup Uçak Bileti Rezervasyonu   » Yurtiçi Toplu Uçak Bileti Al  
Google ARA: 12. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali filmlerinizi bekliyor