2. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

2. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

İkinci Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali gala gecesi ile başladı. Ediz Hun'un onur konuğu olarak katıldığı gece de Tarik Akan da unutulmadı.

Kısa zaman önce hayata gözlerini yuman usta sanatçı için gecede Tarık Akan'la ilgili bir belgesel de yayınlandı.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde gerçeleştirilen gecede, yarışmanın ön jurisi tarafından değerlendirmeye anılan 241 kısa filmden 47'sinin finale kaldığı açıklandı.

Sinemada doğru ışık kullanımı, kamera hareketleri gibi atölye çalışmalarının yanı sıra sinema ve çevre temalı söyleşi ve panellerin de düzenleneceği festival 9 Ekim'de sona erecek. Festivalin sonunda 10 kısa filme ödül verilecek. 

Bu yıl ki festival Tarık Akan'a atfedildi. 

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

İkinci Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali başladı. Yapılan gala gecesiyle başlayan festivalin onur konuğu Ediz Hun oldu. Bu yıl ki festival Tarık Akan'a atfedilirken gece de sanatçı ile ilgili bir de belgesel yayınlandı.
Etiketler » Marmaris Grup Uçak Bileti Al   » Marmaris Grup Uçak Rezervasyonu   » Marmaris Toplu Uçak Bileti  
Google ARA: 2. Marmaris Uluslararası Kısa Film Festivali başladı