Gazze'de Hurma festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Gazze'de Hurma festivali başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN

Gazze'de 22 firma ve üreticinin katılımıyla "2016 Filistin Taze Hurma" fuarı açıldı.  

Gazze Sanayi ve Ticaret Odası tarafından düzenlenen fuara, özel sektörde çalışan 22 firma ve üreticinin katıldığı belirtildi. 

Taze hurma çeşitlerinin yanı sıra marmelat, kahve, tatlı gibi ham maddesi hurma olan gıda ürünlerinin sergilendiği fuar 3 gün boyunca ziyarete açık olacak.

Sanayi ve Ticaret Odası Müdürü Mahir et-Tıba AA muhabirine yaptığı açıklamada, fuarda, Filistin milli ürünlerinin öneminin vurgulanmasının hedeflediğini söyleyerek, "Filistin milli ürünlerinin rekabet gücü kapsamında hurmayı gözler önüne seriyoruz." dedi. 

Tıba, büyüme ve sürdürülebilir kalkınmanın sağlanabilmesi için, Gazze'de hurma yetiştiriciliğine destek olunmasını istedi. 

Sanayi ve Ticaret Odası verilerine göre, hurma yetiştiriciliği sektöründe yaklaşık 5 bin işçi çalışıyor. 

İsrail, yaklaşık 2 milyon Filistinlinin yaşadığı Gazze Şeridi'ni 2006 yılından bu yana abluka altında tutuyor. 

Filistin Merkezi İstatistik  Bürosu, bölgedeki işsizlik oranının yüzde 42,7'ye yükseldiğini açıklamıştı. 

 ______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Gazze'deki fuarda taze hurma çeşitlerinin yanı sıra marmelat, kahve, tatlı gibi ham maddesi hurma olan gıda ürünleri sergilemeye başladı.
Etiketler » Yurtdışı Grup Uçak Bileti AL   » Yurtdışı Toplu Uçak Bileti AL   » Yurtdışı Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Gazze'de Hurma festivali başladı