Avrupa’nın en büyük kahve festivali Türkiye'de başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Avrupa’nın en büyük kahve festivali Türkiye'de başladı

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 • ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLENİYOR

  Kahve akımının önde gelen markalarını ve bu akıma bağlı yaşam kültürünü tek çatı altında toplayan İstanbul Coffee Festival’de; nitelikli kahve dükkanları, çekirdek kahveciler, kahve makinesi üreticileri, kahve yanı lezzetler ve tasarım ürünleri kahve severlerle buluşuyor. Festivalde tadımlar, eğitimler, evde demleme teknikleri, konserler, özel tasarım ürünler, canlı sanat performansları yer alıyor.
 • YOĞUN İLGİ

  Festival kahve lezzetlerine ilişkin workshopları ile kahve severlere geniş bir açılım da sunuyor. İlk gün workshopları arasında İrem İre ile “Fotoğraf Çekme Atölyesi”, Ola Persson’la “Discover How Creativity Reinvents Classics”, Kazım Çelik’le “Kahve Tadında Deal Yaklaşım”, Aslı Yaman’la “Esas Kör Tadıma Davetlisiniz”, Özge Yücesoy’la “Çikolata Tadım ve Workshopu”, Hazal Yılmaz’la “Çok Gezen Çok Kahve İçer” etkinlikleri yer aldı.

  Festivalin ilk gününde ziyaretçiler ayrıca “Kısa Film Kolektifi Film Seçkisi”, Canlı Performans: Uninvited Jazz Band, “Bir Fincan Kahve İçin” film gösterisi ile Gizli Özne ve Gökcan Sanlıman’ın canlı performanslarıyla buluştu.

 • SEMİNERLER

  Festival kahve kültürüne ilişkin seminerleriyle de kahve severlere geniş bir açılım sunuyor. İlk gün seminerleri arasında Nisan Ağca ile “Evde Profesyonel Kahve”, Sonat Eren Sonuk’la “Kahve Aşkı”, Gökmen Sözen’le “Ev Dışı Sektöründe Kahvenin Yeri”, İsmail Cihat Böğürcü ile “Girişimcilik ve e-ticaret”, Turgay Yıldızlı ile “Nitelikli Türk Kahvesi ve Prensipleri”, İnci Hatipoğlu ile “İyi Kahve İyi Su” ve Teoman Hünal ile “Bir Kahve Sohbeti” etkinlikleri yer aldı.
 • SCAE ŞAMPİYONASI

   
  İstanbul Coffee Festival kapsamında Speciality Coffee Association of Europe (SCAE) Türkiye seçmeleri de gerçekleştiriliyor. SCAE Türkiye şampiyonasında, “En İyi Barista”, “Latte Art”, “Cezve&İbrik” (Türk Kahvesi), “Demleme” ve “Kavurma” gibi beş farklı kategoriden oluşan yarışmanın birincileri Dünya Şampiyonaları’nda Türkiye’yi temsil edecekler.

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Türkiye'de üçüncü kez gerçekleştirilen İstanbul Coffee Festival, Küçükçiftlik Park’ta düzenleniyor. 150’den fazla kahveyle ilgili markanın yer aldığı festivalde, kahve ve kahveye dair pek çok etkinlik yer alıyor.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Avrupa’nın en büyük kahve festivali Türkiye'de başladı