2. Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali - İstanbul - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

2. Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali - İstanbul

GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
Eyüp Belediyesi 2. Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali, İstanbulluların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
 
Eyüp Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Kemerburgaz'ın geleneksel lezzeti turşu, Eyüp Belediyesi tarafından ikinci kez düzenlenen bir festivalle İstanbullularla buluştu. Kemerburgaz'da üretilen ve satışı yapılan lezzetli turşuların sergilendiği ve ikram edildiği festival, renkli görüntülere sahne oldu.
 
Eyüp Belediye Başkanı Remzi Aydın'ın da katıldığı 2. Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali, İstanbullu vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Arif Şentürk konseriyle renklenen festivalde vatandaşlara turşunun yanı sıra kuru fasulye ve pilav da ikram edildi.
 
Açıklamada görüşlerine yer verilen Aydın, şunları kaydetti: 
 
"Kemerburgazımız ve insanlarımız çok güzel hep söylüyorum. Kemerburgaz'ın turşusu da çok güzel. Bu güzellikler unutulmasın yeniden hatırlansın ve nesiller bu lezzetlerle buluşsun istedik. Bunun için bu festivali yapıyoruz. Bundan sonra da inşallah devam edecek. Esnafımız kalkınıyor, halkımız kalkınıyor, barış, dostluk, muhabbet gelişiyor, her günümüz böyle olsun. Bir de Kemerburgazlı kardeşlerim Köyiçi bölgesinin tapularını bu ay sonunda dağıtıyoruz. O da şimdiden hayırlı olsun."

______www.grupbileti.com______

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Eyüp Belediyesi 2. Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali, İstanbulluların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: 2. Geleneksel Kemerburgaz Turşu Festivali - İstanbul