Pursaklar'da masal festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Pursaklar'da masal festivali başladı

Pursaklar Belediyesi Anadolu masallarını yaşatarak Nezaket Okulu öğrencilerini masal festivali ile tanıştırdı. Etkinliğe katılan minikler hem masallarla hem de geleneksel oyunlarla doyasıya eğlendi.
Düzenlenen masal festivalinde Gazi Üniversitesi Hak Bilimi Bölümü öğrencileri, Pursaklar’ın minikleriyle bir araya geldi. Dede Torun Evlerinde gerçekleşen festivalde aralarında Keloğlan masallarının da yer aldığı çok sayıda Anadolu masalı seslendirildi. 5’er kişilik ekiplerle çocuklara masal anlatan Gazi Üniversitesi öğrencileri, geleneksel oyunları da oynadı. Gün boyu doyasıya eğlenen çocuklar dinledikleri masal ve oynadıkları geleneksel oyunlarla keyifli anlar yaşadı. Etkinlikten çocuklar kadar aileler de memnun kalarak, Pursaklar’da kültürel değerlerin yaşatılmasından dolayı mutlu olduklarını belirterek, teşekkür etti.
 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Pursaklar Belediyesi Anadolu masallarını yaşatarak Nezaket Okulu öğrencilerini masal festivali ile tanıştırdı. Etkinliğe katılan minikler hem masallarla hem de geleneksel oyunlarla doyasıya eğlendi.
Etiketler » Ankara Grup Uçak Bileti   » Ankara Toplu Uçak Bileti   » Ankara Otobüs Kiralama  
Google ARA: Pursaklar'da masal festivali başladı


Haberler