6.Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

6.Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali

Bando ve Ciğer Festivali’nin ikinci günü olan, 14 Mayıs 2016 Cumartesi Günü, Edirne Belediye Bandosu başta olmak üzere, Bursa Büyükşehir Belediye Bandosu, Romanya Galati Bando Ekibi, Bulgaristan Bando Ekibi, İstanbul Büyükşehir Belediye Bandosu, Yunanistan Bando Ekibi, Romanya Piteşti Bando Ekibi, Macaristan Bando Ekibi’nin katıldığı kortej, Zübeyde Hanım Parkı’ndan Mega Park’a kadar yürüdü.

Zübeyde Hanım Parkı, Cumartesi Pazarı, 500 Evler, Migros Kavşağı, Binevler Baca, Mega Park güzergahında düzenlenen festival korteji Edirnelilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Kortej boyunca, evlerinin balkonlarında  ve sokakta bando ekiplerini coşkuyla karşılayan Edirneliler, “Ülkemizin hüzünlü haline rağmen, kentimize bu festivalle coşku geldi. Buhranlı günlere rağmen, teröre inat böylesi festivaller birlik beraberlik açısından güzel bir etkinlik oluyor. Belediyemize teşekkür ederiz” dediler.

Zübeyde Hanım Parkı’ndan başlayan festival kortejini, Mega Park’ta, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ile çok sayıda vatandaş karşıladı. Mega Park’ta, festivale katılan bando ekipleri mini konser verirken, vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

SARAÇLAR VE BARIŞ PARKI’NDA BANDO EKİPLERİ KONSER VERDİ

Festivalin ikinci gününün akşamında, aynı saatte Saraçlar Caddesi ve Barış Parkı Suni Gölet’te Bando ekipleri konser verdi.

Barış Parkı Suni Gölet’te, İstanbul Büyükşehir Belediye Bandosu, Yunanistan Bando Ekibi, Bulgaristan Bando Ekibi ve Romanya Galati Bando Ekibi; Saraçlar Caddesi’nde, Bursa Büyükşehir Belediye Bandosu, Romanya Piteşti Bando Ekibi ile Macaristan Bando Ekibi konser verdiler.

İki yerde de düzenlenen konsere yurt içi ve yurtdışından gelen misafirler ile Edirneliler yoğun ilgi gösterdi. Her bando ekibinin yaklaşık 40 dakika süren konserleri, büyük alkış topladı.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Edirne Belediye Başkanlığı’nca bu yıl 6’ncısı düzenlenen Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali’nin ikinci gününde festival coşkusu tüm Edirne’yi sardı.
Etiketler » Edirne Grup Uçak Bileti   » Edirne Toplu Uçak Bileti   » Edirne Otobüs Kiralama  
Google ARA: 6.Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali


Haberler