İznik Çini Ve Kültür Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İznik Çini Ve Kültür Festivali

Bursa’nın İznik ilçesinde çini festivali yapılacak.
Bu yıl ikincisi düzenlenen İznik Çini Ve Kültür Festivali’ne sayılı günler kaldı. 19-22 Mayıs 2016 tarihlerinde yapılacak festival ile İznik çinisi tanıtılacak. Büyükşehir Belediyesi, İznik Kaymakamlığı, İznik Belediyesi ve Kent Konseyi tarafından tertiplenen festival 19 Mayısta saat 14.00’de belediye önünde ile başlayacak. Protokol konuşmaları, dünden bugüne İznik çinisi sunumu, defile, stantların gezilmesi ve çeşitli sanat faaliyetleri festival devam edecek. Akşam ise saat 19.00’da kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek.
Belediye Başkanı Osman Sargın, “Bu yıl İznik’e yakışır bir festival yapacağız. Hiçbir fedakârlıktan kaçınmadık. Maksadımız ecdadın bizlere mirası olan İznik çinisini dünyaya tekrar duyurmak” dedi.
4 gün sürecek festival 22 Mayısta sona erecek.
 
 
____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Etiketler » Bursa Grup Uçak Bileti   » İznik Toplu Uçak Bileti   » İznik Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: İznik Çini Ve Kültür Festivali


Haberler