Altınova Belediyesi Sermayecik Köyü 10. Geleneksel Çilek Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Altınova Belediyesi Sermayecik Köyü 10. Geleneksel Çilek Festivali

Altınova Belediyesi Sermayecik Köyü 10. Geleneksel Çilek Festivali, Sermayecik Köyü Mesire Alanı’nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
Festivale katılım oldukça yoğun oldu. Festival öncesinde Sermayecik Köyü Sebze Meyve Toplama Merkezi de törenle hizmete sokuldu.
Programa Yalova Valisi Selim Cebiroğlu, Ak Parti Yalova Milletvekili Fikri Demirel, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ziya Öztabak, AK Parti Yalova eski Milletvekili Temel Coşkun, İçişleri Bakanlığı Müfettişi Gürkan Polat, Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, İl Jandarma Komutanı Alb. Osman Aslan, İl Genel Meclis Başkanı Yaşar Demirel, AK Parti Altınova İlçe Başkanı HASAN Zafer, CHP Altınova İlçe Başkanı Yener Yiğit, Tavşanlı Belediye Başkanı Kadri çiçek, Kaytazdere Belediye Başkanı Ali Kangal, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri, daire amirleri ve çok sayıda davetli katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan festival, yemek ve çilek ikramıyla devam etti. Festivalde açılış konuşmasını yapan Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral festivale katılanlara teşekkür ederek, “10’uncu Çilek Festivalimizin hayırlı olmasını diliyorum. Tüm üreticilerimize bereketli bir sezon diliyorum” dedi. Başkan Oral’ın ardından protokol konuşmaları devam etti.
Kur’an tilaveti, dua ve tasavvuf müziğinin ardından Çilek Yetiştiriciliği Yarışması gerçekleştirildi. Yarışma sonunda birinciliği Davut Çiftçi, ikinciliği Hayrettin Özer ve üçüncülüğü Enes Çiftçi kazandı. Dereceye giren yetiştiricilere ödülleri Vali Cebiroğlu, Milletvekili Demirel ve eski Milletvekili Coşkun tarafından verildi. Çilek Güzellik Yarışmasında ise yarışmaya katılan tüm çocuklar birinci ilan edildi. Çocuklara ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Dünya Ekolojik Yaşamı Sürdürme Derneği (DEKODER) Başkanı Köksal Ketenci tarafından Altınova Kaymakamı Nurullah Kaya, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, Altınova İlçe Tarım Müdürü Mesut Ünal ve sermayecik Köyü Muhtarı Resul Çiftçi’ye ekolojik yapıya katkılarından dolayı plaket verildi. Altınova Belediyesi Sermayecik Köyü 10. Çilek Festivali, Bursa Mehteran Grubu’nun konseriyle son buldu.
 
____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Altınova Belediyesi Sermayecik Köyü 10. Geleneksel Çilek Festivali, Sermayecik Köyü Mesire Alanı’nda büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi.
Etiketler » Yalova Grup Uçak Bileti   » Yalova Toplu Uçak Bileti   » Yalova Otobüs Kiralama  
Google ARA: Altınova Belediyesi Sermayecik Köyü 10. Geleneksel Çilek Festivali


Haberler