Alanya Turizm ve Sanat Festivali'nde Yöresel Yemekler Yarışacak - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Alanya Turizm ve Sanat Festivali'nde Yöresel Yemekler Yarışacak

Antalya'nın Alanya ilçesi'nde bu yıl 16.sı düzenlenecek olan Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nde "Mutfak Mirası Yöresel Yemek Yarışması" düzenlenecek.
 
Bu yıl 16.sı düzenlenecek olan Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'nde bir ilk yaşanacak. Alanya'nın birbirinden lezzetli yöresel yemekleri görücüye çıkacak. Alanya Yöresel Yemekleri ve Alanya Tatlıları olarak 2 grup yapılacak olan yöresel yemek yarışmasının sunuculuğunu, yemek yazarı Elif Korkmazel yapacak. Etkinliğe, Türkiye'nin ünlü şefleri ve AHEP Üniversitesi Gastronomi bölüm başkanı jüri olarak yer alacak. Zengin Alanya yöresel yemeklerini yeni nesillere aktarmak ve tüm dünyaya tanıtmak amacıyla, Mutfak Mirası Alanya çatısı altında yapılacak olan para ödüllü "Mutfak Mirası Yöresel Yemek Yarışması" için başvuru süresi devam ediyor.
 
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, mutfak mirasına dikkat çekerken bütün vatandaşları yarışmaya davet etti. Yücel, "Alanya mutfağımız her yönüyle zengin bir içeriğe sahiptir. Bütün vatandaşlarımızı Mutfak Mirası Alanya Yöresel Yemek Yarışması'na, hem yarışmacı olarak hem de seyirci olarak 29 Mayıs 2016 tarihinde İskele Şelale önünde beraber olmaya davet ediyorum" dedi. 
 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Antalya’nın Alanya ilçesi’nde bu yıl 16.sı düzenlenecek olan Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’nde “Mutfak Mirası Yöresel Yemek Yarışması” düzenlenecek.
Etiketler » Alanya Grup Uçak Bileti Al   » Alanya Toplu Uçak Bileti al   » Alanya Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Alanya Turizm ve Sanat Festivali'nde Yöresel Yemekler Yarışacak


Haberler