Silifke'de Festival Coşkusu Başlıyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Silifke'de Festival Coşkusu Başlıyor

Mersin'in Silifke ilçesinde 20-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan 43. Uluslararası Kültür Haftası Festivali başlıyor. Festival süresince birçok ünlü tiyatro grubu sahne alırken, Berat Kandili gününe denk gelen 21 Mayıs tarihinde ise sema gösterisi düzenlenecek.
 
Bu yıl 43'üncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Silifke Kültür Haftası kutlamalarıyla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, "Son dönemlerde verdiğimiz şehitlerimiz, hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve yakınlarının yaşadığı acılar hepimizi derinden üzmüş ve etkilemiştir. Ülke genelinde yaşanan bu hain terör saldırılarını bir kez daha kınıyoruz.
 
Bu topraklarda yaşayan herkes gibi yaşadığımız bunca üzüntüye kayıtsız kalmak elbette mümkün değildir. Bu sebepten dolayı bu yıl Kültür Haftamızın konserlerini iptal ettik. Festival süresince hazırladığımız yarışmalar, tiyatro gösterileri ve kültürel ağırlıklı programlarımız devam edecektir" dedi.
 
Etkinliklerde Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünde görevli Nur Servi'nin sunuculuk yapacağını belirten Başkan Turgut, "20 Mayıs akşamı İstibdat Kumpanyası, 21 Mayıs akşamı Semazen Gösterimi, 22 Mayıs akşamı Yaşamaya Dair, 23 Mayıs akşamı JeanneD'arc'ın Öteki Ölümü, 24 Mayıs akşamı Karım Kocam Oldum, 25 Mayıs akşamı Bezirgan ve 26 Mayıs akşamı Yetersiz Bakiyegibi ünlü tiyatro oyunlarını halkımızla buluşturacağız. Geçmiş yıllarda olduğu gibi Silifke'de bu yıl daha kültürel ve daha sanatsal ağırlıklı bir festival coşkusu yaşanacak. 43 yıldır kutlanan bu festivaller sayesinde Silifke adını Türkiye'ye olduğu gibi Dünya'ya da duyurmuştur. Silifke halkı, geçmişine sahip çıkarak bu değerlerini korumuştur. Akdeniz'in incisi olan bu güzel ilçe, tarihi dokusu ve doğal güzellileriyle yerli ve yabancı turistlerin dikkatini çekmektedir. Festival dolayısıyla gelen konuklarımız, ilçemizin tanıtımına büyük katkı sağlamaktadırlar. Kültür Haftamız, yine halka açık ve ücretsiz olacaktır." dedi.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Mersin’in Silifke ilçesinde 20-26 Mayıs 2016 tarihleri arasında kutlanacak olan 43. Uluslararası Kültür Haftası Festivali başlıyor.
Etiketler » Mersin Grup Uçak Bileti   » Mersin Toplu Uçak Bileti   » Mersin Otobüs Kiralama  
Google ARA: Silifke'de Festival Coşkusu Başlıyor


Haberler