11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrolarınca düzenlenen "11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali"nin açılışı, 21 Mayıs Cumartesi günü yapılacak.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, festival, 21 Mayıs saat 13.30'da Haller Gençlik Merkezi önünden kortej yürüyüşüyle başlayacak.

Festival bandosu, palyaço, masal kahramanı kostümlü oyuncular, çocuklar ile kent halkının da katılacağı yürüyüşün ilk ayağında, Doktorlar Caddesi üzerinden İstiklal Mahallesi Porsuk Bulvarı'na geçilecek.

Adalar mevkisinde, İtalya'dan gelen Faber Tiyatrosunun ''Parada'' isimli sokak sirki gösterisi ve müzik dinletisi sunulacak.

Ardından yürüyüş, Haller Gençlik Merkezi arkasındaki festival alanında son bulacak.

Şehir Tiyatrolarının tüm sahneleri ve açık alanlarda tiyatro oyunları, dans gösterilerinin sunulacağı, müzik etkinliklerinin düzenleneceği festival, 27 Mayıs'ta sona erecek.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Tiyatro oyunlarının yanı sıra dans gösterilerinin sunulacağı festival, 21 Mayıs'ta kortej yürüyüşüyle başlayacak
Etiketler » Eskişehir Grup Uçak Bileti   » Eskişehir Grup Uçak Rezervasyonu   » Eskişehir Otobüs Kiralama  
Google ARA: 11. Uluslararası Eskişehir Çocuk ve Gençlik Tiyatroları Festivali


Haberler