Uluslararası Yoga Festivali, Antalya'da başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Uluslararası Yoga Festivali, Antalya'da başladı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
ULUSLARARASI Yoga Festivali, Antalya'nın Kemer İlçesi'nde, Türkiye'nin yanı sıra Almanya, Rusya, Japonya ve Hindistan'dan 350 katılımcıyla başladı.
Rixos Premium Tekirova Otel'deki Uluslararası Yoga Festivali, 'Hayallerini Yaşa' temasıyla 22 Mayıs'a kadar sürecek. Festivalde, çakra teknikleri, meditasyon ve özgüven sorunu üzerinde çalışmalar ve yoga teknikleri konularında eğitim verilecek. Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı Akif Manaf, federasyon olarak yılın 12 ayı yoga yaptıklarını söyledi.
'Yıl boyu yoga, yıl boyu festival' sloganıyla hareket ettiklerini belirten Manaf, festival boyunca 13 yoga çalışması uygulanacağını kaydetti. Manaf, 4 gün sürecek festivale dünyanın çeşitli ülkelerinden de katılanlar olduğunu anlatarak, "Festivale 350 kişi katılıyor. Katılımcılara, özel çakra teknikleri de öğreteceğiz. Çakra teknikleri, vücudun farklı enerji bölgelerini etkiliyor ve insan sağlığını etki altında tutuyor. Çakralar, enerji merkezlerini blokajlardan arındırarak vücudu enerji ile besliyoruz" diye konuştu.
Dünyada genel olarak yoga yapmak isteyenlerin Hindistan'a gittiğini ancak yoga eğitmeni olmak için Hindistan'dan Türkiye'ye çok sayıda insan geldiğini vurgulayan Manaf, "Festival, Türkiye turizmine büyük katkıda bulunuyor. Krize rağmen Rusya'dan da gelen var. Kemer'de coşku bombası patlatacağız. Bu bombayı da Türkiye'den tüm dünyaya yayacağız" dedi.

 

____________www.grupbileti.com________________

Antalya'ya Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 
Uluslararası Yoga Festivali, Antalya'da başladı
Etiketler » Antalya Grup Uçak Bileti   » Antalya Toplu Uçak Bileti   » Antalya Otobüs Kiralama  
Google ARA: Uluslararası Yoga Festivali, Antalya'da başladı


Haberler