Antalya'da Latin Dans Festivali - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Antalya'da Latin Dans Festivali

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Antalya'da "Mediterranean Latin Dans Festivali"ne katılan 35 ülkeden dansçılar, gösteri yaptı.
 
Dünyanın önemli Latin dans festivalleri ve yarışmalarının organizatörü Albert Torres tarafından düzenlenen festival kapsamında Antalya Kremlin Palece otelde başlangıç düzeyinden ileri seviyeye kadar dans dersleri verildi.
 
Dersleri tamamlayan dansçılar ile dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'in dansçılarından El Multo ve 19 kez dünya salsa şampiyonu olan Alien Ramirez'in de aralarında bulunduğu ünlü dansçılar, gösterilerini sundu.
 
Torres, gösteri öncesi yaptığı konuşmada, dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda dansçıyı bir araya getirerek görsel bir şölen sunduklarını söyledi.
 
Farklı dansların senteziyle oluşan büyük bir festivali halka sunduklarını belirten Torres, "Umarım önümüzdeki süreçte daha güzel festivallere imza atarız. Birbirinden farklı, adından sıkça söz ettiren dansçılarımız unutulmaz bir gece yaşatıyor." dedi.
 
Türk dansçı Şenol Vefa Gülmez de 2007'den bu yana Türkiye'de çeşitli dallarda dans gösterileri yaptığını ve yarışmalara katıldığını ifade etti.
 
2009 sonrası salsada şampiyonluklar elde etmeye başladığını anlatan Gülmez, "2015'te de özel bir organizasyonda dünya dördüncülüğü elde ettim. Her türlü zorluğa rağmen dans etmeye devam ediyoruz. Antalya'da dünyanın en iyi dansçılarıyla aynı sahnede olmanın mutluluğunu yaşıyoruz." diye konuştu.
 
Dansçı Nur Özkan ise Türkiye ve dünyada daha fazla dans organizasyonlarının yapılması gerektiğini söyledi.
 
Festival yarın sona erecek.
 
 

____________www.grupbileti.com________________

İzmir'e Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Antalya'da "Mediterranean Latin Dans Festivali"ne katılan 35 ülkeden dansçılar, gösteri yaptı.
Etiketler » Antalya Grup Uçak Bileti   » Antalya Toplu Uçak Bileti   » Antalya Otobüs Kiralama  
Google ARA: Antalya'da Latin Dans Festivali


Haberler