Uluslararası Ahşap Heykel Festivali başladı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Uluslararası Ahşap Heykel Festivali başladı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

ESKİŞEHİR'de 'WoodHands – Ağaç, Ellerde Yaşam Buluyor' sloganı ile düzenlenen Uluslararası Ahşap Festivali'nin açılışı tarihi Odunpazarı Meydanı'nda yapıldı. Birbirinden farklı, renkli etkinlik, konser ve dans gösterilerine de ev sahipliği yapacak olan festivalde, etkinlik kapsamında bir de 'Kardeşlik Ormanı' oluşturulacağı belirtildi.

Uluslararası Ahşap Festivali'nin açılışına Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, CHP Eskişehir İl Başkanı Sinan Özkar, CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Atatürkçü Düşünce Derneği Eskişehir Şube Başkanı Azmi Kerman, Eskişehir Esnaf ve Sanatkâr Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir Ticaret Odası Meclis Başkanı İskender Bayar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

TÜRKİYE VE DÜNYA AĞACIN FAYDALARINA DİKKAT ETMELİ

Uluslararası düzeyde ün yapmış sanatçılar ve bilim insanlarıyla Türk ahşap sanatçılarının yer aldığı festivalin açılış konuşmasını Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt yaptı. Odunpazarı Belediyesi'nin geçen yıl başlattığı ahşap etkinliklerinden ikincisini gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Kurt, Uluslararası Ahşap Heykel Festivali'nde, bu yıl daha çok dış mekâna uygulanabilecek heykeller üzerine çalışılacağını kaydetti. 

Açılışın ardından sanatçılar atölyelere giderek 29 Mayıs'a kadar devam edecek olan çalışmalarına başladı. Festival alanında yerel ağaç ve heykel ustaları için stantlar da açıldı.

YURTİÇİ VE YURTDIŞINDAN 12 SANATÇI

Birbirinden farklı, renkli etkinlik, konser ve dans gösterilerine de ev sahipliği yapacak olan festivalde, etkinlik kapsamında bir de 'Kardeşlik Ormanı' oluşturulacak. Etkinliğe yurt içi ve yurt dışından 12 sanatçı katıldı. Festivale katılan sanatçıların isimleri ise şöyle; Bülent Çınar, Charles Pılkey (Amerika), Fukai Takashi (Japonya), Ivane (Malkhez) Tsiskadze (Gürcistan), Jung Kwang SIK (Güney Kore), Kim Won GEUN (Güney Kore), Neslihan PALA, Rahmi Atalay, Tolga Yurtözveri, Vaterian Jıkıa (Gürcistan), F. Ergün Arslan, Soner Özdemir.

Festivale Japonya'dan katılan Fukai Takashi ve Amerika'dan katılan Charles Pilkey Türkiye'ye gelmekten ve bu festivalde yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını dile getirdi.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Uluslararası Ahşap Heykel Festivali başladı
Etiketler » Eskişehir Grup Uçak Bileti   » Eskişehir Toplu Uçak Bileti   » Eskişehir Otobüs Kiralama  
Google ARA: Uluslararası Ahşap Heykel Festivali başladı


Haberler