Sanat Sokağı Sanata Döndü - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Sanat Sokağı Sanata Döndü

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Cumartesi ve pazar günleri Sanat Sokağı’nda resimden müziğe, ebrudan gezici kütüphaneye kadar birçok sanat dalında etkinlik yapıldı.

 

Etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, “Van’ımızın Sanat Sokağı’nda, buranın ruhuna uygun olarak bir etkinlik yapıyoruz. İnşallah bu etkinliğimiz önümüzdeki eğitim öğretim yılı başlangıcıyla beraber farklı etkinliklerle de devam edecek. Yani her gün burada bir etkinlik yapacağız. "

 

"Gerek resim bölümümüz gerek müzik bölümümüz gerekse de diğer kültürel ve sosyal çalışmaları yaptığımız bütün bölümlerimizde bu sokağımızın ismine ve beklentilerine cevap verecek etkinliklere imza atacağız. Bugün de şunu gördük ki insanlar Sanat Sokağı’nın ruhuna uygun etkinliklere özlem duyuyorlar. Bakın cıvıl cıvıl, herkes burada, insanlar ilgi duyuyorlar."

 

"Demek ki bu sokak ilimiz için önemliymiş, fakat ruhuna uygun bir işlev görmüyordu. Bundan sonra gerek kültür müdürlüğümüzle gerek spor il müdürlüğümüzle diğer müdürlüklerimiz ve belediyelerimizle birlikte Sanat Sokağı’nın ruhuna uygun etkinlikler yapmaya devam edeceğiz” dedi.


  İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ ise, üniversite ile ortak çalışma yaptıklarını belirterek, “Bugün burada yaptığımız etkinlik bir başlangıçtır. Zannediyorum ki önümüzdeki haftalarda çok daha geniş kapsamlı çalışmalar yapacağız."

 

"Bize ait stantlarda ebru sanatı, hat sanatı ve gezici kütüphanemizle biz bu aktiviteye ortak olalım istedik. Amaç, Sanat Sokağı’mızda sanatsal faaliyetlerin yapılabilir olduğunu göstermek. Böyle bir sokağın bu mantıkta kullanmanın daha doğru olacağı kanaatindeyiz. Üniversitemize huzurunuzda teşekkür ediyorum. Burada Van gençliğine güzel şeyler izletme ve öğretme gibi bir marifete sahip olacağız. Bizler bunu çok önemsiyoruz. Emeği geçenlere sonsuz teşekkür ediyorum” 


  İki gün sürecek olan etkinliğe İl Kültür ve Turizm Müdürü Muzaffer Aktuğ, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kazankaya, YYÜ Genel Sekreteri Doç. Dr Yusuf Uzun ile Rektör danışmanı ve etkinlik koordinatörü Doç. Dr. Eray Çelik ile dekanlar katıldı.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

YYÜ ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından “Sokakta Şenlik Var” etkinliği düzenlendi.
Etiketler » Van Grup Uçak Bileti   » Van Toplu Uçak Bileti   » Van Otobüs Kiralama  
Google ARA: Sanat Sokağı Sanata Döndü


Haberler