Serik’te coşkulu festival - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Serik’te coşkulu festival

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 

Serik Kaymakamlığı ve Serik Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 3. Kültür Turizm ve Çilek Festivali Kadriye Mahallesi'nde yapılan etkinliklerle sona erdi. Festival kapsamında halk oyunları ekibi oyunlar sergiledi. Festivalde çoban eğitimi ve budama kursu gibi çeşitli kurslara katılan çiftçilere belgeleri verilirken sembolik olarak koyun kırkma şovu yapıldı. Geleneksel olarak her yıl düzenlenen en iyi çilek üreticisi yarışmasına 70 çilek üreticisi yarıştı. Yapılan yarışmanın birincisi Suat Şahin, ikincisi Bilal Şahin olurken üçüncüsü ise Rasim Gülmez oldu. Dereceye girenlere zirai aletlerinden oluşan ödülleri Kaymakam Rıfat Altan, Belediye Başkanı Ramazan Çalık, Antalya Tarım İl Müdürü Ahmet Dallı ve Garnizon Komutanı Yüzbaşı J. Mehmet Ece verdi. Başkan Çalık, festival kapsamında emeği geçen herkese çok teşekkür etti.

SERİK’TE BİR İLK
Festival hakkında bilgi veren Çalık, “Serik’e dolu dolu üç gün yaşattığımıza inanıyorum. Güzel ve katılım oldukça iyiydi. Programlar çok güzel hazırlanmıştı. Arkadaşlarımıza emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu konuda bize destek veren tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ediyorum. Sayın kaymakamımıza, milli eğitim müdürümüze muhtarlarımıza, meclis üyelerimize herkese teşekkür ediyoruz. Serik bir ilki daha başardı. İlk defa Serik merkezde uluslararası bir festival organize edildi. Yabancı konuklarımızda vardı. Bu sene eksiklerimizi gördük. Seneye inşallah daha mükemmelini yaparız. Serik’e bu yakışır diyoruz. Çünkü bölgemiz her şeye layık. Bizde bunu yerine getirmeye gayret ediyoruz. Güzel günler geçirdik. İnşallah daha güzel günleri memlekete millet olarak hep birlikte yaşarız” dedi.

FESTİVALDE YABANCI MİSAFİR
Festivalde yabancı konukların olduğunu ve bundan dolayı mutlu olduğunu aktaran Çalık şunları kaydetti:
“Festivalde yabancı konuklarımızda var. Burada otellerde kalan konuklarımız ve yurt dışından misafirlerimiz vardı. Bunların Türkiye gelip gitmesi tanıması turizm açısından önemli bir katkı sağlayacak. Bir belediye başkanının gelip burada bizimle olması mutlulukla ayrılması turizme katkı sağlayacaktır. Bunların sayısını, kalitesini artırmak ve daha sık görüşmek lazım. Sadece sıkıntılar başımıza geldiğinde değil. Daha önceden bir tedbirler almak lazım. Yabancıların ilgi göstermesinden dolayı çok mutlu olduk” şeklinde konuştu. Etkinliğin sonunda Eski Yörükler Kültür ve Dayanışma Derneği'nin kurduğu kıl çadırda gözleme ve keşkek ikramı yapıldı.

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Antalya’nın Serik İlçesi’nde düzenlenen 3. Kültür Turizm ve Çilek Festivali yarışmalar ve renkli görüntülerle sona erdi
Etiketler » Antalya Grup Uçak Bileti   » Antalya Toplu Uçak Bileti   » Antalya Otobüs Kiralama  
Google ARA: Serik’te coşkulu festival


Haberler