Thy Desteğiyle Kosova'da 2. Uçurtma Festivali Düzenlendi - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Thy Desteğiyle Kosova'da 2. Uçurtma Festivali Düzenlendi

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Türk Hava Yolları'nın ana sponsorluğunda, Kosova Genç İzciler Birliği, Prizren'de 2. Uçurtma Festivali düzenlendi.
 
Türk Hava Yolları'nın - THY ana sponsorluğu ve Türkiye Cumhuriyeti Prizren Başkonsolosluğu'nun desteğiyle gerçekleştirilen Uçurtma Festivali, Osmanlı döneminden kalma tarihi Prizren kalesinde düzenlendi.
 
Çocuklar ve ebeveynlerin yoğun ilgi gösterdiği festivale, engeli çocuk ve gençler de katıldı. Festivale Türkiye Cumhuriyeti Prizren Başkonsolosu Selen Evcit yanı sıra Kosova Güvenlik Kuvvetleri (FSK) ile Prizren Belediye temsilcileri katıldı. DHA'ya konuşan Türkiye Cumhuriyeti Prizren Başkonsolosu Selen Evcit, böyle bir organizasyonda yer almaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kosova Genç İzciler Birliği Başkanı Afrim Kantarci de, uçurtma şenliğinin amacına ulaştığını, şenlikte, ebeveynlerle çocukların güzel bir hafta sonu geçirdiklerini belirtti. Renkli görüntülere sahne olan festivalin gelecek yıl da yapılacağı belirtildi.
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Türkiye Cumhuriyeti Prizren Başkonsolosu Selen Evcit, böyle bir organizasyonda yer almaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Etiketler » Kosova Grup Uçak Bileti   » Kosova Toplu Uçak Bileti   » Kosova Grup Uçak Rezervasyonu  
Google ARA: Thy Desteğiyle Kosova'da 2. Uçurtma Festivali Düzenlendi


Haberler