Bayraklı'da Festival Zamanı - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Bayraklı'da Festival Zamanı

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
İzmirliler, bu hafta sonu gözleme ve ayrana doyacak. Bayraklı Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenecek Doğançay Gözleme ve Ayran Festivali, 28-29 Mayıs’ta saat 10.00-18.00 arasında Doğançay otobüs son durağında gerçekleşecek. Festivalde Doğançaylı kadınların hazırlayacağı gözlemeler ve organik ayran afiyetle yenecek. Ayrıca burada kurulacak stantlarda kadınlar, son yasayla köy statüsünden mahalleye dönüştürülen Doğançay’da yetiştirilen organik ürünleri satışa sunacak, emekçi kadınlar ürettikleri ürünleri sergileyecek. Festival kapsamında çeşitli yarışmalar ve etkinler de düzenlenecek.
 
ÜCRETSİZ ULAŞIM İMKANI
 
Doğançay son durağında gerçekleşecek festivale katılmak isteyenler Bölge Metro ve Sevgi Yolu Atatürk Anıtı önünden saat 10.00-17.00 arası her saat başı kalkacak ücretsiz servislerden yararlanabilecek.  
 
FESTİVALE DAVET ETTİ
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, Doğançay Gözleme ve Ayran Festivali’nin ikincisini düzenleyeceklerini belirterek, “Doğançaylı kadınlarımız o gün için en güzel gözlemelerini Bayraklı ve İzmirliler için yapacak. Doğançay’da yiyeceğimiz, içeceğimiz her şey organik olacak. Tüm hemşehrilerimi hafta sonu düzenleyeceğimiz festivalimize bekliyoruz” dedi. 
 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Bayraklı Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Doğançay Gözleme ve Ayran Festivali 28-29 Mayıs’ta gerçekleştirilecek. Festivalde ziyaretçiler, Doğançaylı annelerin el yapımı gözlemelerinden ve organik ayranlarından tadacak, kurulacak stantlarda doğal ürünler satılacak; ayrıca Kadın Kooperatifi üyesi kadınlar; el emeği, göz nuru ürünlerini sergileyecek.
Etiketler » İzmir Grup Uçak Bileti   » İzmir Toplu Uçak Bileti   » İzmir Otobüs Kiralama  
Google ARA: Bayraklı'da Festival Zamanı


Haberler