Ucuz tatil yapmanın püf noktaları - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

Ucuz tatil yapmanın püf noktaları

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
Tatil yapmak istiyorum fakat bütçeme göre tatil bulamıyorum diyenler; tatil harcamalarını asgari seviyede tutmak isteyenlerin uyması gereken 8 altın kuralı paylaşıyoruz.

Rezervasyon internetten yapılmalı

Tatil rezervasyonunu online siteler üzerinden yapın. Birçok tatil sitesi çok ciddi kampanyalar düzenliyor. İnternette her şeyi rahatlıkla inceleyip, tüm detayları okumak ve gerekiyorsa aynı otele pek çok farklı siteden ulaşmak mümkün. Bilgi her şey demek. Ne kadar bilgili olursanız o kadar ucuza konaklama imkanına sahip olmak sizin elinizde.

Erken rezervasyon yapılmalı

Ucuz tur ya da otel rezervasyonunun ilk sırrı herkesin tahmin ettiği gibi tatil planlarını en az 5-6 ay önesinden yapıp, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak. Erken rezerzasyon otel harcamalarını yüzde 50'ye kadar düşüreceği gibi, tatile havayolu ile gidecek olanların uçak biletlerini de yüzde 50-60 ucuza almalarına olanak sağlar.

Son dakika fırsatları, fırsat siteleri takip edilmeli

Erken rezervasyonu kaçıranların, uygun fiyatlı bir tatil fırsatı yakamaları yine de mümkün. Fırsat siteleri aracılığıyla odalarını satan oteller ya da online satış yapan acentaların son dakika indirimleri çoğu zaman erken rezervasyonu aratmıyor.

Cashback sitesi üzerinden satın alınmalı

Para iadeli alışveriş (cashback) siteleri online alışverişin olmazsa olmazı haline geldi. Erken rezervasyon yaptıracak bile olsanız, tatil satın alacağınız siteye cashback siteleri üzerinden gitmeniz, ekstra nakit para kazanma imkanı sağlayacaktır. Kazanacağınız nakit parayla tatilinizi uzatma ya da bir üst sınıf otelde tatil yapma olanağı bulabilirsiniz.

Ulaşım dahil seçenekleri tercih edilmeli

Seyahat acentası, ulaşım dahil seçeneği sunuyorsa mutlaka değerlendirin. Hele tatil planlamanız son dakikaya kaldıysa ve havayolu ile gitmek zorundaysanız, özellikle ulaşım dahil seçenekleri üzerinde durun. Aynı otele bir başka acenta daha düşük fiyat verse de muhtemel ulaşım masraflarınızı da hesaplayarak, tercihinizi otel+ulaşım toplam rakamı üzerinden yapın.

Mutlaka karşılaştırma yapılmalı

Oteller acentalarla ayrı ayrı anlaşma yaptıklarından, otel fiyatları acentalar arasında farklılık gösterebilir. Karşılaştırma sitelerini kullanarak acentalar arasında en uygun fiyatı vereni bulmak mümkün. Ayrıca oteller de online rezervasyon yaptığından acenta fiyatı ile otelin kendi fiyatı da mutlaka kıyaslanmalı.

Yabancı siteler de araştırılmalı

İnternette artık yerli-yabancı kavramı kalmadı. Online tatil rezervasyonu yapabileceğiniz yabancı siteler de var. Bunların çoğunluğu Türkçe yayın yaparak, Türk otelleri için çok rekabetçi fiyatlar verebiliyorlar.

Sakin sezonlar tercih edilmeli

Yaz tatili için Temmuz-Ağustos dönemi, uzun bayram tatilleri; kış tatili için de yılbaşı ve sömestre fiyatların en yüksek olduğu dönemlerdir. Bunların dışına çıkıldığında fiyatların ciddi bir şekilde düştüğünü göreceksiniz.

Uçak Seyahati İçin Toplu Uçak bileti almak

Toplu uçak bileti almak fiyat avantajı sağlayabilir burada önemli olan erken planlama yapmak ve uçak biletinizi erken almakdan geçer

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Tatil yapmak istiyorum fakat bütçeme göre tatil bulamıyorum diyenler; tatil harcamalarını asgari seviyede tutmak isteyenlerin uyması gereken 9 altın kuralı paylaşıyoruz.
Etiketler » Grup Uçak Bileti Al   » Grup Uçak Bileti Rezervasyonu   » Grup Uçak Bileti Kaç Lira  
Google ARA: Ucuz tatil yapmanın püf noktaları


Haberler