İstanbul’da Gezilecek Yerler - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

İstanbul’da Gezilecek Yerler

Her sezon birçok kişi gezme, eğlence, iş gibi farklı sebeplerden dolayı İstanbul’a hem yurt içinden hem de yurt dışından seyahat etmektedir. İstanbul, tarihi ve turistik yerler açısından da geniş, bol bir zenginliğe sahiptir. İstanbul seyahati düşünen pek çok kişi, İstanbul’un tarihi ve görülecek yerlerini merak etmektedir.

İstanbul’un En Önemli Görülecek Yerleri

İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turistlerin ilk durakları arasında Ayasofya Camii yer almaktadır. İstanbul’un bir simgesi haline gelen Ayasofya Camii gezilecek yerler arasında en önemli ve görülmesi gereken bir yerdir. Bugün müze haline getirilen yerler arasında yer alan Yerebatan Sarnıcı en çok ilgi gören tarihi değerler arasında yer almaktadır. Yerebatan Sarnıcı, sahip olduğu sütunların konumları ve görsel zenginliği ile turistlerin ilgisini toplamaktadır. İstanbul manzarasını izlemek isteyen ve dünya genelinde İstanbul’un bir imgesi olarak kabul edilen Kız Kulesi de en çok ziyaret edilen ve giden herkesin görmesi gereken bir yer olarak bilinmektedir.

İstanbul Kahvaltı Mekanları

Tarihi ve turistik değerleri arasında yer alan birçok İstanbulda görülecek yerler, kahvaltı yapmak içinde uygun mekanlardır. Emirgan Korusu, İstanbul’da yaşayan ve gelen herkesin beğendiği noktaları arasında yer almaktadır. Kahvaltı için oldukça uygun olan Emirgan dışında Kandilli, Büyükada, Burgazada, Beylerbeyi de gezilmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

____________www.grupbileti.com________________

İstanbul'a Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

Türkiye ve dünyanın en büyük şehirleri arasında yer alan İstanbul, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekmektedir.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Otobüs Kiralama  
Google ARA: İstanbul’da Gezilecek Yerler


Haberler