15 ülkeden 38 şair İstanbulensis Şiir festivalde buluşuyor - Grup uçak bileti , Otobüs kiralama , Gezi turları , Transfer Hizmeti - GrupBileti.Com

15 ülkeden 38 şair İstanbulensis Şiir festivalde buluşuyor

 
GRUP UÇAK BİLETİ TALEBİ İÇİN TIKLAYIN
 
“Yurdumda Ölmek Yeter Bana"… Filistinli şair Fatva Tukan'ın ölümsüz dizlerinden hareketle IV. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali bu sene göç temalı olarak düzenleniyor. Festival 25 Mayıs tarihinde basınla buluşuyor.

26-29Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalin 25 Mayıs Çarşamba Günü saat: 10:00'da Sepetçiler Kasrı'nda basın toplantısı gerçekleşecek. Bu yıl festivalin teması göç olarak belirlendi.

15 ülkeden 38 şair

IV. Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali'nde bu sene 15 ülkeden 38 şair katılıyor.

Filistin'den Azerbaycan'a, Yunanistan'dan İngiltere'ye varana kadar farklı kültürler şiirlerini seslendirecek. Sözün ustaları şiirleriyle mültecilerin sesi olacak.

 

____________www.grupbileti.com________________

Seyahate gitmek isteyen grubunuz grupbileti.com dan nasıl faydalanabilir , Grup olarak bir Seyahat etmeye karar verdiniz ve otobüs kiralamanız gerekiyor.En Ucuz fiyata İstediğiniz boyutta otobüs kiralama konusunda yapmanız gereken Otobüs Kiralama Talep Formunu doldurmalısınız.. Toplu olarak yapacağınız seyahati uçak ile gerçekleştirecekseniz yine yapmanız gereken sadece Grup Uçak Bileti Talep Formunu doldurmaktır. www.grupbileti.com Yurtiçi ve Yurtdışı Tüm tatil planlarınızda Grup Uçak Bileti temin etmek için hizmetinizdeyiz , Formu doldurmadan Whatsapp whatsapp iletisim tan bize ulaşabilirsiniz.Tekli Olarak Uçak bileti almayı düşünüyorsanız en Ucuz Uçak biletini www.ucakbiletiall.net sitemizden alabilirsiniz

 

 

Kültür-sanat dünyasının yakından takip ettiği Uluslararası İstanbulensis Şiir Festivali’nin bu sene dördüncüsü düzenleniyor.
Etiketler » İstanbul Grup Uçak Bileti   » İstanbul Toplu Uçak Bileti   » İstanbul Otobüs Kiralama  
Google ARA: 15 ülkeden 38 şair İstanbulensis Şiir festivalde buluşuyor


Haberler